Fallout-Equestria.pl
Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Fallout: Equestria - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Fallout: Equestria PL - Rozdziały (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Neon Wave - 24-04-2015

Przybył w końcu lek na moją znudzoną duszę Evil Grin


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Luficzowicz - 24-04-2015

Jedynym prawdziwym zbawieniem dla duszy są przygody Blackjack, ale mniejsza.
Dziękuję za tłumaczenie kolejnego rozdziału o małej Pip Waii. Z chęcią wielką zabieram się za czytanie i mam nadzieję że kolejne rozdziały już niedługo.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Celofyz - 25-04-2015

Moje modlitwy zostały wysłuchane! Grin Przemielę ten rozdział jeszcze dzisiejszego wieczoru.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Eniek702 - 25-04-2015

Kiedy 23 rozdział? Minęło aż 9 GODZIN! to tak długo :v


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Poulsen - 25-04-2015

Ahoj. Ja od siebie dodam, że robię sobie przerwę w tłumaczeniu FoE. Po części jest to spowodowane brakiem czasu, przede wszystkim zaś swoistym wypaleniem. Nie potrafię powiedzieć, kiedy wrócę do tłumaczenia - może za miesiąc, może za rok. Nie porzucam jednak tego projektu całkowicie. Tymczasowo dalszym tłumaczeniem zajmuje się Kingofhills (jeśli będzie miał czas/chęć), któremu bardzo dziękuję za pomoc.

pozdro


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - grillus - 25-04-2015

Trochę szkoda że na jakiś czas odchodzisz, będziemy tęsknić. W każdym razie chciałbym Ci podziękować podziękować (w imieniu wszystkich) za dotychczasową pracę nad tłumaczeniem.
Dziękujemy bardzo.
Również będziemy mieli nadzieje na twój szybki powrót.


A z drugiej strony wiążemy nadzieje z Kingofhills że będzie miał czas i chęci by dla nas tłumaczyć.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Eniek702 - 26-04-2015

Ludzie! Piszę podwójnie fanowskie tłumaczenie FoE. Jeśli chcecie obczaić jak idzie, sprawdzajcie shoutboxa, co jakiś czas będe wrzucać tam spowrotem linka, abyście byli na bieżąco. Tyle w temacie.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wondermarks - 01-07-2015

witajcie jestem tu nowy ogólnie tą historię poznałem poprzez youtuba bo zrobili małe animacje do pierwszych stron i tak jakoś mnie to zainteresowało i znalazłem się tu Tongue ale gdy zacząłem to czytać to mnie tak wciągnęło że ze smutkiem tydzień temu skończyłem 22 rozdział i od tego czasu sam zacząłem na własną rękę sobie tłumaczyć bo nie umiem usiedzieć na miejscu póki nie dowiem się co dalej się działo Grin FoE jest genialne prostymi słowami pozdrawiam wszystkich


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - duh7 - 01-07-2015

Raczej spróbuj przeczytać oryginał w jego języku.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Neon Wave - 01-07-2015

Oho, czyżby materiał na nowego tłumacza?