Fallout-Equestria.pl
Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Fallout: Equestria - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Fallout: Equestria PL - Rozdziały (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Thorwaldsen92 - 19-02-2014

Ja tam zawsze włączam w postaci audiobooka, tyle że nie śledzę tekstu, tylko leżę na łóżku z zamkniętymi oczyma.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Epsilion - 23-02-2014

Wybacz Poulsenie za te zbrodnie, oby Cie nie rozproszyla za bardzo. Odnosnie tlumaczen - z jezykow innych niz polski jestem kompletny osiol (bez obrazy dla equestrianskich oslow), dlatego nie wielkie szans, ze cos zwojuje :-) . Podobno mozna sie w ten sposob podciagnac z jezyka, co jest szczegolna motywacja.

Wybaczcie brak polskich znakow - tablet.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - grillus - 24-02-2014

I o tym właśnie mówiłem. Miesiąc w tą czy w tamtą, poczekamy. Pół roku wytrzymaliśmy, to miesiąc nam dużej różnicy nie zrobi.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Roxy - 26-02-2014

I tak ładnie dziękuję za to, że w ogóle komuś się chcę to tłumaczyć, wiadomo że chwile lenistwa nadchodzą, ale to nieuniknione przy tak obszernym projekcie. Tłumaczenie mi się podoba i w ogóle.
W ogóle to witam, bo na forum jestem od dziś Waii


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Poulsen - 26-02-2014

Witamy! Cieszę się, że tłumaczenie się podoba Smile

Kolejny rozdział za tydzień jakoś powinien być, może 10 dni, zależy czy lenia nie złapię po drodze T.T


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Epsilion - 27-02-2014

10 dni męki jeszcze mnie czeka,
niecierpliwego czekania to rzeka
jakoś trza wytrzymać, cóż na to poradzę
ja sam na tym niewiele, ostatecznie tracę.

Krótki wierszyk o czekaniu na 19 rozdzial Wink


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - El_Tigerro - 01-03-2014

Specjalnie się zarejestrowałem, żeby zadać to pytanie, które zdecydowanie wybiega w przyszłość. Mianowicie: Poulsen, czy po skończonym tłumaczeniu tego ff ukaże się wydanie książkowe (papierowe)? Z chęcią bym nabył, zwłaszcza, że wolę książki drukowane niż ebooki Wink


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Thorwaldsen92 - 02-03-2014

Niekiepski pomysł. Sam bym pewnie kupił, choć i tak pewnie skończy się na samym pomyśle (była już na forum propozycja druku angielskiej wersji, lecz niestety nic z tego nie wyszło) Tongue


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - El_Tigerro - 02-03-2014

Skoro Amerykanie wydali, to i Polacy mogą wydać (przetłumaczone oczywiście) Wink


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Nargaroth - 02-03-2014

Polska wersję, to z chęcią bym na półce widział. W sumie koszta są tu drugorzędne, ponieważ to subiektywnie najlepszy fanfic(alter uniwersum, krew/śmierć, humor).