Fallout-Equestria.pl
Fallout Equestria: Story of Mercenary - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Fallout Equestria (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Polskie Opowiadania (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Fallout Equestria: Story of Mercenary (/showthread.php?tid=214)

Strony: 1 2 3


Fallout Equestria: Story of Mercenary - johnerwis - 03-05-2015

W końcu.
Mogę uznać, że moje opowiadanie nadaje się do czytania.
I mam nadzieje, że nie wypali nikomu oczu.

Rozdział pierwszy: Przebudzenie.

Rozdział drugi: Anioł stróż.

Życzę miłej lektury.


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Eniek702 - 03-05-2015

W mojej subiektywnej opinii to dobre opowiadanie, ale zgubiłeś po drodze parę ogonków, przecinków i liter "i". Niektóre rzeczy są też tak jakoś, można by rzec, głupawo opwiedziane. Na razie dałbym 7+ między 8/10
Keep it up, man! To może fajnie się rozwinąć.


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Neon Wave - 03-05-2015

W pierwszym rozdziale na str.45/46 CarrotTail mówi o sobie w formie męskiej. Radziłbym poprawić
Drugiego jeszcze nie ruszyłem, ale zapowiada się nienajgorzej   Smile


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Stable-Tec Assistant - 04-05-2015

A ja bym właśnie nie traktował tego jeszcze jako finalną wersję, bo na mój gust jest jeszcze trochę niedociągnięć... które na szczęście łatwo będzie poprawić Tongue a raczej byłoby, gdyby istniała możliwość komentowania ;-; Ale ocenkę dla całości podam później, bo jeszcze nie skończyłem Smile 


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - johnerwis - 08-05-2015

Dobra, dodałem opcje komentowania.
Ech... Gramatyczni naziści będą mieli używanie. :/


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Luficzowicz - 08-05-2015

Tak po prawdzie... mocno nie podoba mi się postać najemnika i mam nadzieję że zdechnie w jakiś żałosny sposób, a jego rolę głównego bohatera przejmie mała pegazica Waii. Te jego "przemowy" trafiające do serc kucyków, motywujące je do walki albo wyrywające z rozpaczy, nah, niech skończy zabity przez ghula albo bloodsprita czy inne szczury.


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Kinro - 08-05-2015

Make it happen


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - johnerwis - 08-05-2015

Heh. Będziecie mieli jeszcze wiele powodów by go znienawidzić. I'll make sure of that.


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Luficzowicz - 08-05-2015

Nie mowieę że go nienawidzę, tylko że ta postać jest kiepska. O wiele bardziej interesująca, ciekawsza i posiadający wielki potencjał jest mała pegazica. Najemnik moglby ronić najbardziej szlachetne lub obrzydliwe, straszliwe rzeczy a i tak dalej będzie nijaki, matowy, bez czegos czego szukamy w glownym bohaterze. Jedyne co by wygladalo dobrze przy tej postaci to żałosna śmierć, pokazujaca jak bardzo bezlitosne są pustkowia i wykorzystanie tego wydarzenia by wywołać zmiany w pegazicy. Pegazica na glownego bohateta to krok w dobrą stronę, polecam


RE: Fallout Equestria: Story of Mercenary - Kinro - 09-05-2015

Cóż powiedzieć...
Tekst pełen jest błędów interpunkcyjnych, niekonsekwentnie stosowana zamiennie jest półpauza i myślnik. Błędy w budowie zdań, w których znajdują się wypowiedzi bohaterów.
Neologizmy, kolokwializmy, więcej błędów interpunkcyjnych i w zapisie.
Mimo tego, utwór zapowiada się interesująco.