Fallout-Equestria.pl
Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Fallout Equestria (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Twórczość (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' (/showthread.php?tid=264)

Strony: 1 2


Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Adexs - 09-04-2016

Jako iż maluje swoje pierdoły z Fallouta i nie mam gdzie ich dawać. Postanowiłem że będę dawaj je tutaj i że wam to się spodoba Grin[Obrazek: c0vglaV.jpg][Obrazek: N8a4m4K.jpg][Obrazek: AX17mUJ.jpg][Obrazek: 599MsMk.jpg]


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Adexs - 09-04-2016

Tak wiem że to postacie z ,,Project Horizons''


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - DashytaV2 - 09-04-2016

Generalnie prace do Fallout Equestria tyczące się do całego uniwersum, więc nawet jak dasz arta z jakiegoś mało znanego odłamy FoE albo nawet własnego, to jeśli to będzie trzymało się w kręgach właśnie FoE, to nikt nie ma nic przeciw. A i stronkę gdzie możesz to wrzucać jeszcze do ewentualnie Derpiboo.ru
Jeśli chodzi o sam rysunek to na moje oko Morning Glory ma trochę za wysoko skończony pyszczek przez co wygląda jakby spadła na niego z dużej wysokości a nie dla tego, że ktoś walczył przed nią a krew należy do tego kto przegrał.


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Adexs - 10-04-2016

Miło w końcu usłyszeć jakies słowa krytyki , wielkie dzięki za uwagę postaram się nie popełnić tego błędu w przyszłych pracach Grin (jeżeli popełniłem jakieś błędy ort. sorka pisze na fonie)


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - DashytaV2 - 10-04-2016

Ortografia jest ostatnią rzeczą która mi przeszkadza (no chyba, że jest aż tak oczojebna)


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Kinro - 10-04-2016

Co jak co, ale ortografia jest bardzo istotnym i ważnym fragmentem wiadomości, gdy jej brak może doprowadzić do zakłócenia przekazu.
Ten pyszczek Glory rzeczywiście przekombinowany


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - duh7 - 10-04-2016

(10-04-2016, 06:02)Kinro napisał(a): Co jak co, ale ortografia jest bardzo istotnym i ważnym fragmentem wiadomości, gdy jej brak może doprowadzić do zakłócenia przekazu.
Ten pyszczek Glory rzeczywiście przekombinowany

Ortografia na obrazku jest z całym szacunkiem OK.


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Green In To Win - 11-04-2016

Rysunek jest bardzo ładny jak na moje oko. Pyszczek Glory już zostawiam w spokoju inni na to zwrócili uwagę Tongue ale spytam się tak z czystej ciekawości bo często widuję Blackjack z żółtymi "białkami" w końcu jest napromieniowana ( a przynajmniej tak jest w 17 rozdziale ) i świecą się jej oczy. Więc jak się je rysować powinno ? Bo jeśli mają się świecić to niech się świecą a jak nie ... to niech ktoś mnie uświadomi i przywali młotem prawdy w ten czerep Tongue

Ogólnie cieszę się, że ktoś narysował coś z Blackjack i chciałem się spytać czy od czasu do czasu też mogę coś tu wrzucić ?


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - DashytaV2 - 11-04-2016

Temat jest ogólnie dla wszystkich rysowników FoE więc tak, jak najbardziej tak Grin


RE: Moje prace z ,,Fallout Equestria'' - Green In To Win - 11-04-2016

a co z tymi oczami jak je rysować ? Na żółto czy normalnie ? Unhappy