Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Kroniki Ditzy Doo - Tłumaczenie
#51
Dang it! Akurat jak wróciła ochota, wraz z nią wróciła bezsenność. Ponownie się nie wysypiam i męcze jak popieprzony do poranka. Bla bla. No one cares!

Wstawiam link do przerywnika. Trochę to potrwało, mam go skończonego od... 2 dni ale zapomniałem wrzucić ^^'

P.S.: Side'owo mocuję się z czymś innym. Dokładniej sprawdzam czy podołam, więc nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Just nastawiłem się że nie dotrę do końca KDD zbyt szybko. 16-ty rozdział postaje już od około roku... Także... Just miłego czytania tego krótkiego przerywnika.

P.P.S.: Nie zapomnijcie mnie straszyć... ( Sugestie jako że Gmail, dają mi powiadomienie jak SMS co... Jak i SMSy.. Często ma miejsce w momencie gdy w ciszy się relaksuje... )
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#52
Hej! Wybaczcie że tak długo zero wieści, ale... Przechodziłem dość trudny okres w moim życiu. Zaoszczędzę sobie szczegółów, powiem tylko że było nieciekawie i w sumie dalej jest. Przez co kompletnie nie miałem ni chęci ni głowy do tłumaczenia. Mogłem powiadomić, wiem, ale to mi w głowie nie zawitało.

Jednakże, póki co wróciłem. Z pytaniem - Czy byłby ktoś jeszcze zainteresowany kontynuacją tego tłumaczenia przez mą osobę?
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#53
Pewnie!
Fajnie jest mieć co czytać Smile
Odpowiedz
#54
Mi się przyjemnie czytało Twoje tłumaczonko Waii
Odpowiedz
#55
(21-01-2016, 11:41)FireDast napisał(a): Jednakże, póki co wróciłem. Z pytaniem - Czy byłby ktoś jeszcze zainteresowany kontynuacją tego tłumaczenia przez mą osobę?

Oczywiście!! Ja teraz zająłem się inną, 3 tomową serią... Ale dalej planuje dogrywać Fallouty, które po pl wyjdą Smile
Odpowiedz
#56
Huh. Spodziewałem się że po takim czasie, bo to jakby nie było niemalże rok. Większość już albo przeczyta po ENG, albo sobie odpuści. Noooo dobra. Pora odwiesić kucykowy szal z haka i się wziąć. Dam znać jak już się ogarnę z tym co do tej pory zrobiłem i zacznę się brać za resztę.
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#57
Wink 
Jak ja się cieszę że wreszcie coś z tego przeczytam YAY
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
#58
"cieszę się jak nic że ktoś to tłumaczy, ale czy zawsze to musi tyle trwać?"
Myślenia na głośno ciąg dalszy kiedyś :v
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości