Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] FalloutEquestria:G.E.C.K.
#11
JEJ. Tak bardzo pozytywne komentarze, tak wiele słodzenia... To chyba znak... znak iż powinienem się spiąć i przyśpieszyć wydawanie rozdziału drugiego...
(Jego stan: Nie jest jeszcze zakończony około70% jednak dochodzą jeszcze poprawki i prereading)

Cieszę się, że to mój fic Carmazen sprawił, że napisałeś swojego pierwszego posta na forum. Happy

Co do Ciebie Twist... Trochę z wazeliną przegiąłeś... Ale i tak podoba mi się to co napisałeś... (trochę więcej obiektywizmu następnym razem.)

PS: Kto wlepił tu te gwiazdki? Tongue
Odpowiedz
#12
Póki co trudno mi cokolwiek innego napisać oprócz tego, że bardzo fajnie się czyta. Czekam na kolejne rozdziały Smile
Odpowiedz
#13
I Dostaniecie... Póki co chciałbym poinformować iż do mojej ekipy doszedł jeden PreReader i aż 3 korektorów!!!
Więc możecie spodziewać się wyższej jakości w następnych rozdziałach i gdy tylko poprawię pierwszy... to także w nim też.Happy
Odpowiedz
#14
To ja mogę być od wsparcia mentalego... Evil Grin
I co trzeba robić, jak wspierać?
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
#15
Obszernie komentować każdy rozdział... (osoba od pogłaskania po główce, gdy coś nie idzie.) Happy W zasadzie nie zastanawiałem się nad tym zbytnio, co taka osoba miałaby robić, ale sprawdźmy czy podołasz. Dam Ci szansę... zaskocz mnie. Tongue
Odpowiedz
#16
Rozdział pierwszy zostaje chwilowo zdjęty z rozkładówki. Zostanie on niezwłocznie ponownie umieszczony, jak tylko wszelkie prace korektorskie zostaną zakończone. Liczę na wyrozumiałość z tego tytułu. Robię to dla Was.
Odpowiedz
#17
Cóż nie powiem Fik jest ciekawy jaka szkoda że jest usunięty, ale całkiem fajny jest, było kilka zjedzonych literek nie wiem czy to było celowe, ale na wszelki wypadek sugestie poleciały (jakoś dostałem się do 1 rozdziału nie pytaj jak i co rozumiesz przez wsparcie mentalne bo ja chętny jestem)
[Obrazek: fo_e__ponies_of_harmony___honesty_by_zio...6o4k4j.png]
Odpowiedz
#18
Fik nie został usunięty, jedynie wycofany na czas poprawek/korekty. Jeśli to były kwestie mówione przez Nasty Shoota (zjedzone literki i wszelkie nie poprawności) to były one zamierzone, jak nie, stanowi to kolejny argument do chwilowego wycofania dzieła. Happy dostać się raczej nie jest ciężko, ale zobaczę coś Ty tam nabroił. (Innym czytelnikom polecam poczekać na wersję poprawioną) Grin

Wsparcie: jest to dobre słowo, cenna uwaga, a każdy może takowym prezentem dla mnie się wykazać. Głównie to dzięki waszym sugestią moje pióro zdobywa niezbędne doświadczenie i styl. Wiec każda osoba pozostawiająca swą opinię jest dla mnie wsparciem. Happy pomaga mi stać się coraz to lepszym. Smile
Odpowiedz
#19
Spoko Kamikun nie dotyczy to żadnych kwestii Nasty Shota (poprawiam jeszcze fanfic użytkownika z MLP Polska Zodiaka i on mnie nauczył, że czasami nie warto być aż tak drobiazgowym) Nie mniej kilka literek zjadłeś więc sugestions poszły by to poprawić, a jak coś zawsze służę radą i pomocnym kopytem (taki już ze mnie dobra duszyczka)
[Obrazek: fo_e__ponies_of_harmony___honesty_by_zio...6o4k4j.png]
Odpowiedz
#20
Wielkie dzięki za to. Jak się zastanowiłem to sobie przypomniałem... gdybym miał jakieś pytanie to nie zawaham się zapytać i cieszę się z powodu pozyskania nowego czytelnika. Wink mam nadzieję, że przyszłe rozdziały, które się pojawią, przypadną do gustu i zachęcą do pozostawienia konstruktywnych komentarzy. (Zdaję sobie sprawę, że na razie za dużo materiału ku temu nie zostawiłem. :p )
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości