Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#51
Ha! Jak mogłem zapomnieć o tak ważnej rzeczy? Ulubiony kucyk. Tia... pytanie dla mnie nie łatwe. Dla niektórych rzecz oczywista, inni wybierają spomiędzy dwóch kandydatek. Jednak ja muszę wybierać spośród trzech, więc chyba prościej będzie wypisać wszystkie trzy, bo to wybór, nad którym będę jeszcze latami się zastanawiał. Zecora, Księżniczka Luna i Twilight Sparkle.
Odpowiedz
#52
A teraz uzasadnij! Ot co. Myśli, że wymienił i już ma fajrant Grin
Odpowiedz
#53
A witamy, witamy.

Derp - Uwaga, uniwersum wciąga jak wyschnięta gąbka ; )

Celofyz - Sabaton? A też kiedyś słuchałem, chyba w tym roku nawet album wydają... wypadałoby się zainteresować, skoro na koncert się wybieram ;P

No i, tradycyjnie, muszę zachęcić do próby przeczytania Fallout Equestria oraz innych ficów z uniwersum w oryginale. Przy całym szacunku dla tłumaczy, przekład na inny język niemalże zawsze musi poświęcić coś z oryginału by być zrozumiałym. Angielski nie gryzie, a czytanie tak długich ficów to świetna okazja do ulepszenia swoich umiejętności językowych ; )
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#54
Siema jestem Krwawy Anioł niewiem czemu ale lubię kucyki co przed wszystkimi ukrywałem ale teraz znalazłem swoje miejsce już nie muszę ,się tego wstydzić !
Odpowiedz
#55
Wybacz za tą dozę wredności, ale masz interpunkcje niczym sierżant Marchewa z prozy Terrego Pratchetta. Witaj na forum i miło czytaj sobie fiki. Te tłumaczone z angielskiego i te rodzime. Happy
Odpowiedz
#56
Witajcie
Jestem Kamil mam 19 lat, pochodzę z Miastka.
Moją przygodę z Falloutami rozpocząłem od części 3, bo we wcześniejsze nie potrafię grać Tongue, a mlp odkryłem dzięki streamowi, jaki kiedyś urządzili CTSG,JJay i DuDul.
Odpowiedz
#57
Dobry.

Kim jestem?
Hm...

Imię me Michał, dwudziestojednoletni przedstawiciel gatunku ludzkiego. Psycholog, webmaster i elektronik z zamiłowania.

Dlaczego psycholog?
Ludzki mózg mnie (w pewnym sensie) fascynuje. Badam jego możliwości już od kilku lat na różne sposoby. Dzięki dość dużej sile woli oraz koncentracji, którą uzyskałem poprzez długi okres ćwiczeń, testów i innych dupereli, jestem w stanie myśleć o kilku rzeczach jednocześnie poświęcając im tyle samo uwagi.
Ciągle rozwijam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Jeżeli uważasz, że wiesz coś ciekawego, co mogłoby mnie zainteresować − napisz śmiało. Chętnie wymienię się poglądami związanymi z psychologią, parapsychologią, oraz innymi dziedzinami.

Dlaczego webmaster?
Cóż... Skoro i tak tracę godziny na siedzenie przed kompem, bo nie mam znajomych i jestem forever alone, to dlaczego nie wykorzystać tego czasu, żeby się czegoś nauczyć?
Zawsze wiedziałem najwięcej w klasie, jeśli chodziło o tworzenie stron czy serwisów internetowych. Nie wiem, czy trafiałem na debili, czy naprawdę posiadam sporą wiedzę w tym zakresie... Jednak jak się porównam do takiego Sipera, Skaja czy Stica, to mam wrażenie, że ledwo umiem obsłużyć Worda. Cóż, różnie to bywa...

Dlaczego elektronik?
Jak miałem trzy-cztery latka (nie pamiętam już), podłączałem lampki choinkowe do gniazdka. Kabelek nie był dobrze zaizolowany, więc trzepło mnie w rękę.
Od tamtej chwili zadawałem sobie pytanie − Dlaczego tak się stało?
Zacząłem rozbierać zabawki elektryczne, żeby zobaczyć, co jest w środku i jak działa. Z roku na rok wiedziałem coraz więcej. Dziś mogę zbudować robota z części, które zalegają mi w domu :v
Traktuję to jak hobby i odskocznię od pisania kodu stron.



Co jeszcze mógłbym dodać...

Wyglądam jak człowiek, ale się nim nie czuję.
Nie toleruję ludzi, ale nudzę się bez nich.
Uwielbiam znęcać się psychicznie, ale nie znoszę, jeśli ktoś znęca się nad kimś.
Kocham leniuchować, ale nie lubię nic nie robić.
Gdy coś robię, doprowadzam to do końca. Zawsze.

Od czerwca 2012 zajmuję się korektą techniczną tekstów.
Ponoć dobrze mi to wychodzi. Czy tak jest naprawdę? Nie mnie to oceniać. Ważne, że zleceniodawcom się podoba.

Uniwersum Fallouta niezbyt mi się podobało, choć, co prawda, znam je głównie z gier. Przyznam jednak, iż Wasze tłumaczenie mnie zainteresowało i fragmenty, które zdążyłem losowo przeczytać, całkiem mnie wciągnęły (więc może jest dla mnie nadzieja [Obrazek: ab56c7ddf9.png]). Obaczym, jak przeczytam resztę.

To tyle. Jeżeli chciałbyś/aś pogadać − pisz śmiało.


Enneagram:
Ósemka ze skrzydłem dziewięć: 8w9 − "Niedźwiedź"
Pony Personality Test:
Odpowiedz
#58
Hi, I'm Poulsen. I'm a bit of a jerk sometimes.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#59
(18-05-2014, 21:02)Kamikun napisał(a): A teraz uzasadnij! Ot co. Myśli, że wymienił i już ma fajrant Grin

Czyż nie wspominałem, że jestem leniwy? Happy Ale już to nadrabiam Wink
Ale po mnie nie spodziewaj się specjalnie długich i rozbudowanych wypowiedzi.

Na początek Twilight Sparkle. Jedna z pierwszych postaci, jakie poznajemy w serialu. Lubi czytać książki, przyswajać wiedzę, gdyby mogła, wchłonęła by wszystkie dziedziny nauki i w tym jest do mnie całkiem podobna. Lubię się ciągle czegoś uczyć, o ile coś jest na tyle ciekawe, żebym miał chęci się uczyć. No i niezbyt często pojawiam się w gronie przyjaciół...
Ach, jeszcze jedno. Twi jest powierniczką elementu magii, jedną z najlepszych czarodziejek. Magia. Zawsze lubiłem fantasy... nie jestem wielkim fanem fantasy, ale lubię.

Księżniczka Luna, pierwsza antagonistka, cudownie odmieniona dzięki wielkiej magii elementów harmonii. Suwerenka nocy, wydająca rozkazy księżycowi, zdobiąca nocne niebo teatrem gwiazd. Potrafi zaglądać w nasze sny i wpływać na nie.
Lubię noc, lubię marzyć, odpływać do innych światów. Czy na prawdę trzeba dużo się rozpisywać w tej kwestii? Wink

Zecora. U niej podoba mi się ta aura tajemniczości. No właśnie, tajemniczość chyba wyraźnie wskazuje na to, że nie wiele można o niej napisać Smile A, no i rymuje!
Odpowiedz
#60
Dobry wieczor,
Jestem Seba i za duzo gram w gry komputerowe, ale moja miloscia jest football amerykanski. :V
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości