Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria - Klacz, Dla Której Warto Walczyć (rozdział 20,5) [+18][NSFW]
#7
Dobra, to ja też coś napiszę. Zapewne zdania nie będą miały sensu, będzie wiele powtórzeń no ale trudno C:
Od razu piszę ze nie mam 18 lat, no ale i tak przeczytałam bo czemu nie.
Miałam mieszane uczucie by się za to zabrać, kiedyś czytałam clopa i był po prostu.. Niah. Bardziej przypominało to brutalny gwałt niż stosunek miłosny. Obiecałam sobie nigdy więcej clopa.. Ale to Fallout! I Homage i Littlepip! Musiałam się wziąć.
I się nie zawiodłam. Na prawdę podobało mi się. Oprócz chwil opisywania tego, co się działo w łóżku pomiędzy Homage a Littlepip na prawdę nieźle się naśmiałam gdy Li'lPip opisywała swoje myśli, oraz ich rozmowę.
Nie przepadam za clopami, lecz jednak ten przypadł mi do gustu. Delikatny (mniej więcej), spokojny i dało się pośmiać.
A po ostatnich stronach nie mogłam przestać ryczeć.. Ta, ta wiem, może mam trochę mocne te uczucia, ale na prawdę.. Cholera, wstrząsnęła mną ta dyskusja Kucyka od tosterów i DJ'a. Ale no, nie spoileruję.

Poulsen, i ten kto przyłożył kopyto do 20,5... Dzięki, świetnie wam wyszło! Nie mam zastrzeżeń, wszystko ma sens, płynnie i miło się czytało. Teraz daję dużo zapału do następnego rozdziału. *Wysyła gołębiem butelkę zapału.*
[Obrazek: WiI2VDe.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Klacz, Dla Której Warto Walczyć (rozdział 20,5) [+18][NSFW] - przez Graff - 01-09-2014, 16:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości