Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumaczenie Project Horizons - debata
#7
Cytat:[Obrazek: 5df7c0f3be.png]


Skoro już zaplanowaliście zaprzestanie tłumaczenia Project Horizons to po co ten pomysł z "debatą"? 
Niestety tak to bywa, że gdy przychodzi zmierzyć się z rzeczywistością, wielu się poddaje. Wielkie plany, "przetłumaczymy wszystkie rozdziały w 2lata", z każdym kolejnym dniem karlały, z racji perspektywy ogromnej ilości wymaganej pracy. Tak więc dzień po dniu, zabijaliście sami w sobie tą pasję, chcąc przyłożyć się do niej najlepiej jak to tylko możliwe.
Kurcze, sporo wam zawdzięczam, naprawdę. Dzięki wam poznałem moją ulubioną historię, która to z kolei wielce mi pomogła swego czasu. Przykro mi się robiło z każdym kolejnym urlopem tłumaczy, bo wskazywało to jednoznacznie że już przestaje wam się chcieć cokolwiek. Pod silną namową Kinro cokolwiek robiliście, ale i ta metoda szybko się zużyła. Grono czytelników spolszczonej wersji przygód Blackjack nie jest zbyt ogromne, więc nie ma zbyt wielkiej motywacji ze strony czytelników. Musieliście sami w sobie tą siłę pielęgnować, a to jak się okazało, proste nie jest. Serce mi się kraja na myśl o końcu tej wielkiej przygody, ale cóż, widocznie taka jest kolej rzeczy.
Dziękuję wam, dzielni tłumacze, za całą waszą dotychczasową pracę, nie poszła ona na marne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tłumaczenie Project Horizons - debata - przez Kinro - 14-06-2015, 07:39
RE: Tłunaczenie Project Horizons - debata - przez Luficzowicz - 16-06-2015, 13:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości