Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria - Wersja Lektorska
#10
(09-11-2015, 23:08)Green In To Win napisał(a): Hmm niestety mnie nie urzekłeś swym tonem ( wysłuchałem wstępu, prologu i 1 rozdziału ) ale nie pasuje mi twój głos do tego akurat opowiadania ... masz zbyt radosny głos jak na tego typu opowiadanie, tu potrzeba by jakiegoś bardziej ... mocnego tonu , no nie wiem nie znam się na tym ... lub ogólnie czegoś innego więc sory ale nie podoba mi się twój lektor Unhappy ale może następne będą lepsze, jutro spróbuję wysłuchać kilku kolejnych...

Dziękuje ci za opinie, jak zawsze z resztą... Niestety, z tonem może być kiepsko, gdyż nie umiem go zmieniać za dobrze. Nie wychodzi mi to, staram się czytać jednym tonem. Ale cóż, wychodzi,jak wychodzi Unhappy
Staram się robić to, co polski lektor Anime Beyblade. czyli..."Polski lektor dość poprawnie wykonuje swoją pracę. Nie zagłusza ścieżki dźwiękowej[Nie, żeby w fiku była jakaś ścieżka, choć wspomnienia mają własną akurat...], bez emocji tłumaczy wypowiedzi."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout Equestria - Wersja Lektorska - przez Night Shade - 10-11-2015, 08:51



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości