Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#1
Photo 
Fallout: Equestria - Crimson Tide
Autor: Samir_Duran

Korekta i Pre-reading: Enter, Black Scroll (aka Neuroshimi), DreamerK

Dawno, dawno temu, w magicznym Księstwie Equestrii, działo się źle. Chciwość i uprzedzenie zyskały posłuch, a Elementy Harmonii nie zdołały ponownie uratować krainy. Nastały ciemne wieki zagłady w magicznych płomieniach a potem świata pełnego promieniowania. Nie był to jednak koniec. Equestria przetrwała. Ostatnim bastionem przedwojennego państwa jest miasto Stalliongrad, perła południa, które nigdy nie przestało walczyć. Jego wrogowie są obcy, nowi, lecz Wojna, Wojna nigdy się nie zmienia.

[Obrazek: fallout__equestria___crimson_tide__cover...78suso.jpg]

Sparkplug jest młodą jednoróżką wychowującą się w Stajni 69. Na wskutek niesprzyjających okoliczności i nieziemskich praw Stajni, jej życie diametralnie zmienia swój bieg, zmuszając ją do stawienia czoła dzikim i nieokiełznanym Południowym Pustkowiom oraz cieniowi rzucanemu przez Stalliongrad. Osadzone osiem lat przed opuszczeniem Stajni 2 przez Littlepip.

INDEX PAGE

0. Wprowadzenie

1. Pustkowie

2. Karmazynowy Przypływ

3. Wellsprings

4. Gladstone (wydano 05.06.2014)

5. Złota Gwiazda (wydano 04.08.2014)

6. Trottingham (wydano 23.10.2014)

7. Droga przez Pustkowia (wydano 24.03.2015)

8. Stalliongrad (wydano 10.12.2015)

9. Coldbrew (Wydano 13.12.2016)

10. Wiatry Zmian (Wydano 23.12.2017)

Od Autora:

Minęło o wiele za wiele czasu odkąd pisałem swoje opowiadania. Jest to swoisty mój powrót do "zawodu" jak i noworoczne postanowienie, by wreszcie jakiś projekt dokończyć. Pragnę was ciepło zaprosić do zgłębiania przygód Sparkplug oraz innych mych kucyków i wielu gościnnych występów. Jestem ogromnym fanem zarówno oryginalnego Fallout'a jak i Fallout Equestrii i jego spin-offu, Project Horizons, lecz mam własne pomysły i własne widzimisię, które, mam nadzieję, przypadnie wam do gustu. Zachęcam do komentarzy, krytyki(nawet tej nie zostawiającej na mnie suchej nitki, lecz rzetelnej) oraz sugestii w dziale komentarzy w samych plikach na Googledocs oraz tutaj.


(tak, zmienione nazwy w opowiadaniu są celowe i maja wytłumaczenie inuniverse)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Samir_Duran - 16-01-2014, 11:35
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości