Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#81
Cześć Smile Jestem Green i powiem tylko tyle : Podoba mi się ten fan fick Smile
Może niektórzy będą marudzić ale osobiście zawsze chciałem zobaczyć jak wyglądają przygody z perspektywy osoby słabszej nie będącej rozwalającej wszystko Blackjack ( która jest najlepsza) ani będącej specem od technologii takim jak LitlePip Smile Jeśli chodzi o kompanów to do doktorka i gula nie mam zbytnich uwag - " Szlak czekam tylko aż przeczytam KIM jest ten gul chcę poznać jego historię kurczę czemu nie ma więcej bohaterów guli w fallout equestii !!! ( pamiętam o Derpy !) Co do doktorka to wydaje mi się na razie spójny. Niemiecki doktor - opanowany i spokojny w każdej chwili. Z Minigunem ... tak to była drobna przesada ale szybko go stracił więc można pominąć ten minus. Ale muszę przyznać, że mam dość "Tej co została zgwałcona" - nawet nie wiem czy chcę pamiętać jej imienia ... szczerze to instynkt poszukiwacza mówi mi, że albo ona zginie albo weźmie się w garść i zrobisz, z niej dobre wsparcie dla drużyny Smile ... Ale to tylko moje zdanie ... ogólnie czekam na następne rozdziały Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Green In To Win - 07-11-2015, 21:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości