Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział Piętnasty - Dyskusja
#1
Temat poświęcony dyskusji na temat Rozdziału Piętnastego Smile
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#2
Rainbow 
Mam jedno pytanko co do tłumaczenia imienia głównej bohaterki. Czy w oryginale jest Lil'pip czy Litle'pip? Czy to pierwsze wyrażenie jest zdrobnieniem tego drugiego? Już trochę się przywiązałem do starego długiego imienia Happy Co do akcji zaczyna się powoli rozkręcać. Nareszcie Litle'pip przestała świrować na temat Velewet i Calamitiego. I oczywiście to co w falloucie nadawało najwięcej klimatu. Problemy moralne (i nie tylko) związane z narkotykami. Jaj jak ja uwielbiam taki klimat. Happy
Odpowiedz
#3
Imię brzmi "LittePip", "Lil'Pip" to zdrobnienie używane przez Calamity'ego.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#4
Cytat:Velewet
Velvet. I mam nadzieję, że to przypadkowa pomyłka.

Cytat:Calamitiego
Calamity. Y, nie i. Tam żadnego "i" po "t" nie ma.

Poulsen: Masz rację, oprócz pewnego szczegółu. Brak wielkiej litery w środku. Littlepip, nie LittlePip.
Materiał źródłowy - tumblr Ask Littlepip prowadzony przez człowieka mającego stały kontakt z Kkat i uznawany powszechnie za kanon.


Tak, uwielbiam czepiać się szczegółów.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#5
Nie widzę żebyś cie mieli za wielu tłumaczy wiec postanowiłem pomóc tłumacze teraz 17 jak coś to piszcie oki.
Semper fi od najemnika
Odpowiedz
#6
Eeee... super, że masz chęci do pomocy, ale mamy w tym momencie 4 tłumaczy, mamy rozdzielone prace aż do rozdziału 19stego, raczej damy radę xD Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w tłumaczeniu, to pogadaj na shoutboxie z Kingofhills z ekipy Project Horizons, oni mają mało ludzi w tym momencie.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#7
Ok że i powiedziałeś. Zdążyłem się już tym trochę szarpnąć ale mówi się trudno, przynajmniej nauczę się obsługi klawiatury i podciągnę angielski,hehe
Ale jeśli mogę pomóc w drugim projekcie to bardzo chętnie.
Semper Fi od najemnika.
Odpowiedz
#8
Nie chce robić nowego tematu więc zapytam się tutaj: Kiedy można się spodziewać rozdziału 16?
Odpowiedz
#9
Nie potrafię powiedzieć, na pewno nie szybciej niż za tydzień, być może nawet za dwa. prosimy o cierpliwość, następne rozdziały powinny być szybciej.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#10
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości