Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Powstał oficjalny dział, tak więc... Dostajecie zielone światło.
Rekrutacja oficjalnie rozpoczęta

Do dzieła i życzę powodzenia.
Odpowiedz
Ogłoszenie.

Z powodu nieco niskiego zainteresowania tą sesją, postanowiłem dać szanse nowo przybyły.
Mianowicie: Mogę przyjąć dwie osoby które nie skończyły czytać podstawki, anie nie są nawet przy końcu. Możecie dołączyć jako postacie które dopiero co wyszły ze stajni. Wówczas wasza nie znajomość poszczególnych aspektów będzie usprawiedliwiona.

Nie liczcie jednak na całkowitą swobodę. Nie wpuszczę przecież kogoś kto w ogóle nie zna uniwersum. Dlatego wymogiem na taką postać jest przeczytanie wszystkich przetłumaczonych rozdziałów podstawki.

Kolejnym wymaganiem jest stworzenie historii dlaczego i jak opuściliście stajnie.

Liczba wolnych miejsc na kuce ze stajni:

2

Informacje na temat jak powinna wyglądać karta postaci znajdziecie wcześniej.
Odpowiedz
(19-06-2014, 09:19)johnerwis napisał(a):
Ogłoszenie.

Z powodu nieco niskiego zainteresowania tą sesją, postanowiłem dać szanse nowo przybyły.
Mianowicie: Mogę przyjąć dwie osoby które nie skończyły czytać podstawki, anie nie są nawet przy końcu. Możecie dołączyć jako postacie które dopiero co wyszły ze stajni. Wówczas wasza nie znajomość poszczególnych aspektów będzie usprawiedliwiona.

Nie liczcie jednak na całkowitą swobodę. Nie wpuszczę przecież kogoś kto w ogóle nie zna uniwersum. Dlatego wymogiem na taką postać jest przeczytanie wszystkich przetłumaczonych rozdziałów podstawki.

Kolejnym wymaganiem jest stworzenie historii dlaczego i jak opuściliście stajnie.

Liczba wolnych miejsc na kuce ze stajni:

2

Informacje na temat jak powinna wyglądać karta postaci znajdziecie wcześniej.

Trochę miałbym obaw ale wydaje mi się że jakoś możemy sie dogadać jeżeli znajdziesz drugą osobę.
Odpowiedz
Drugą osóbką chętną do bycia kucykiem ze stajni jestem ja. Nie napiszę jednak swego KP z powodu sesji przed następną środą, a może nawet piątkiem.
Wybaczcie za braki "y" w niektórych moich słowach. Moja klawiatura stawia ten znak z wielkim oporem, a nie mam ochoty z nią walczyć.
Odpowiedz
Buuuu czyżby coś nie wypaliło? Chęci brakło? A miałem nadzieje poobserwować sobie rpg'a :/
Odpowiedz
Well... Nie, akurat nie. Ta spora przerwa była spowodowana innymi czynnikami. Nadal mam zamiar to prowadzić.
Odpowiedz
Rainbow 
Dajcie termin. Jak będzie termin to wszystko szybko pójdzie.
Odpowiedz
Termin? Heh... Termin na co? Niestety, ale na razie nie mam dla kogo tej sesji startować. Nie dostałem jeszcze żadnej karty postaci która by była akceptowalna. Ty Duhu razem z Kamikunem mieliście swoje poprawić, ale po tym też ani widu ani słychu.
Odpowiedz
Rainbow 
Moja jest prawie gotowa tylko trzeba ocenzurować i zobaczyć czy zgadza się z formą kamikuna Mark Zepsuł D: Najprawdopodobniej będziesz mieć dziś obie karty jak kamikun wróci wieczorem.
EDIT:
Niestety nie jesteśmy w stanie dziś się zgadać ale to i tak kwestia góra kilku dni.
Odpowiedz
Ogłoszenie.

Chcę wystartować te sesje przed październikiem. Dlatego ustalam termin. Do 19 Września chce mieć WSZYSTKIE KP osób które chcą brać w tym udział. Po 19 wszystko się zacznie. Spóźnialscy, bądź nowi chcący dołączyć, będą zmuszeni czekać na odpowiednie momenty w fabule by dołączyć.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości