Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Krótkie info dla wszystkich szykujących jeszcze karty. Do 20 września jestem odcięty od neta. Dopiero po, będę mógł je ocenić.
Odpowiedz
Niech sesja wos bigin!
Wybaczcie za braki "y" w niektórych moich słowach. Moja klawiatura stawia ten znak z wielkim oporem, a nie mam ochoty z nią walczyć.
Odpowiedz
We are still waiting for U...
Wybaczcie za braki "y" w niektórych moich słowach. Moja klawiatura stawia ten znak z wielkim oporem, a nie mam ochoty z nią walczyć.
Odpowiedz
Oh Well... Liczyłem że ktoś się jeszcze pojawi... Ech, mówi się trudno. Promise is a promise.
Odpowiedz
Rozumiem że doktorka nie ma?
Odpowiedz
I Mark też się opierdziela... jak sądzę...
Odpowiedz
Alea iacta est.
Odpowiedz
Wybaczcie panowie ale przez problemy z telekomunikacja bede mial internet jakos w przyszlym tygodniu.
Odpowiedz
Nic nie poradzimy na to, a wybaczyć też nie musimy, ale możemy... JA Ci wybaczam!
Odpowiedz
Nic się nie dzieje. Jestem cierpliwy. Załatw swoje sprawy na spokojnie i jak wrócisz to, to ruszymy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości