Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Ogłoszenia parafialne:

Dra9on... Piveq13... Witam na pokładzie. Wasze karty były trochę krótkie, ale na bezrybiu i rak ryba. Więc spodziewam się poczytać jakieś ciekawe historyjki już "in game".

Druga sprawa.

Limit postaci znających się nawzajem. - Wyczerpany.

Limit postaci umiejących latać. - Wyczerpany.

Każdy kto che jeszcze stworzyć KP, musi dostosować się do powyższych informacji.
Odpowiedz
Yey coraz bliżej przygody Grin. Dodam tylko że mimo iż jesteśmy tu nowi to mamy jednak całkiem spore pojęcie o papierowych "erpegach" i z pewnością jeszcze powymyśla się jakieś historie, jak to ująłeś, "in game".
Odpowiedz
To dobrze bowiem ja przykładem biore pierwszy raz udział w takiej sesji Smile
Odpowiedz
Małe ogłoszenie, mianowicie sprawa wygląda tak, że sesja prawdopodobnie zostanie zatrzymana na pewien okres czasu. Powodem są małe problemy techniczne, z którymi boryka się teraz John. Tak więc, niech nadzieja was nie opuszcza i bądźcie gotowi na dalszą rozgrywkę, już niebawem. Wink
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz
Jestem na razie na zapasowym kompie. Swoją jednostkę odzyskam dopiero w poniedziałek. Nie liczył bym na rychły start czegokolwiek. Zbliża się sesja, a ten wydarty mi siłą tydzień dosyć mocno rzutuje na stan moich prac semestralnych. Tak więc na razie nie mogę wam dać żadnego terminu ani nawet przybliżonej daty. Więc na razie...

[Obrazek: N9hW51S.jpg]
Odpowiedz
Dobra. Jako że za chwilę święta, wolne i takie tam bzdety. To mam dla was demokratyczne głosowanie. Sesja stoi, a ja nie mogę się skontaktować z Kamikunem i nie wiem co stanowi problem oraz jaka może być jego skala. Tak więc by być fer wobec was i w ostateczności wobec naszego nieobecnego, zadam wam proste pytanie.

Chcecie zamienić jego postać w NPC i pchnąć to wszystko na przód?
Bo ja chce... niech coś się dzieje.
Odpowiedz
"Śmierć żyjącym!" - jakiś Necromanta.
Nie widzę powodu by np nie rozpocząć od początku sesję a kamikun dołączy swoja postacią później.
Nie oczekuje oczywiście by sprzątnąć Junka króliczkiem z MontePythona ale coś jednak by się przydało zrobić.
Jakaś epicka walka!?
Odpowiedz
Damn, oba pomysły stwarzają przeszkody. To już jak GM'owi wygodniej będzie bo mi to obojętne Waii
[Obrazek: fallout__equestria_gpe_logo_wallpaper_by...5ektc9.jpg]
Odpowiedz
Jestem za pomysłem duszka. Dobrym rozwiązaniem dla nas wszystkim jest rozpoczęcie tej długo oczekiwanej sesji,a jeśli kamikun się pojawi to niech dołączy w trakcie. I wilk syty i owca cała.
Odpowiedz
Mam nadzieję że wszystko ruszy teraz z kopyta. Stary dział może posłużyć do odgrywania niezależnych scenek. Jeśli ktoś będzie chciał takie.

Pozostaje mi już teraz pożyczyć wszystkim:

Miłej gry.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości