Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Ktoś mi wytłumaczy czemu sesja stoi?
Odpowiedz
Mnie nie pytaj... Pojęcia nie mam.
Mam za to małe info.
Zazwyczaj czekam na wszystkich aż odpiszą ale jeśli nie macie do czego odpisać albo po prostu chcecie poczekać na coś ciekawszego i nie lać wody o niczym, to dajcie mi znać, to wtedy polecę dalej i będzie mniejszy przestój.
Odpowiedz
So... What now? Any ideas? Ani z pivkiem, ani z dragonem nie mogę się skontaktować. Od miesiąca ich niema... Macie jakieś pomysły? Gra w trzy osoby mija się trochę z celem.  Gdybym chciał prowadzić sesje dla trzech osób to prowadził bym ją na google docs.

Oczywiście mogę z nich zrobić NPC'tów, ale na dłuższą metę to nie zadziała.

W ostateczności mogę to poprowadzić do luźniejszego momentu fabuły i ich odprawić z kwitkiem, ogłaszając tym samym nowy nabór... Ale jak mówiłem to OSTATECZNOŚĆ.
Odpowiedz
Tu ci nie pomogę ale brakuje mi sesji. Czuje że kreatywność moja zastępowana jest przez nużącą rzeczywistość kiedy nie mam okazji choć trochę zagłębić się w takie opowiadanie. Kamikuna również nie ma.
Odpowiedz
Tak to prawda, ale Kamikun, w przeciwieństwie do tamtej dwójki, się ze mną kontaktował i wiem co i jak, a oni jakby nagle przestali istnieć.
Odpowiedz
Problemy które zaistniały, w skrócie można nazwać techniczno-życiowymi, obaj jesteśmy nieźle zalatani. Ja sam przez ostatni czas nie miałem chwili by nawet zajrzeć tutaj, za co przepraszam. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale spróbuję odpisać jak najszybciej (może nawet jutro), z Piveqiem postaram się skontaktować i chociaż zdobyć info kiedy w najbliższym czasie będzie miał wolną chwilę.
[Obrazek: fallout__equestria_gpe_logo_wallpaper_by...5ektc9.jpg]
Odpowiedz
Małe ogłoszenie.
(Choć tak na prawdę to nie jestem już pewien czy ma ono sens.)
Z powodu braku graczy sesja zostaje czasowo zamknięta.

Warunkiem ponownego jej uruchomienia będzie wasz powrót. (Oczywiście jeśli szlag mnie do tego czasu nie trafi...)
Więc załatwcie swoje sprawy: matury, szkoły, studia czy cokolwiek innego. I może kiedyś znowu to odżyje.
Odpowiedz
Ogłoszenie.

Wygląda na to że Pivek i Dragon już się nie pokażą. To oznacza, że zwolniły mi się dwa miejsca dla graczy.

Tak więc nabór uznaję za otwarty

Dla pewności proszę pozostałych graczy o potwierdzenie dalszego udziału.
Odpowiedz
DECLINE. Nie deklaruje swojego udziału w dalszej sesji. Nie mam ochoty brać dalszego udziału, nie mniej innym graczom życzę dobrej zabawy... Mistrzowi gry również...
Wybaczcie za braki "y" w niektórych moich słowach. Moja klawiatura stawia ten znak z wielkim oporem, a nie mam ochoty z nią walczyć.
Odpowiedz
Gotów. Mam nadzieję, że wszystko już ruszy bez przeszkód i znajdzie się przynajmniej czterech (jako tako) aktywnych graczy.
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości