Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Umm... Ja chętnie bym spróbował ale nie wiem jak się za to zabrać... potrzebuję przewodnika :v.
Odpowiedz
Luffy to dużej filozofii nie ma, stwórz własnego OCeka i przedstaw go w karcie postaci. Jhon wytknie błędy a po ich poprawie zagrasz z nami.
Pytanie czy grałeś w którąkolwiek część fallout lub przeczytałeś którąkolwiek z książek kanonu FoE?
Pytam czy znasz mniej więcej to uniwersum by nie wyszło przykładem że nie wiesz co to ghul czy Enklawa.
Odpowiedz
Popieram przedmówcę. Napisz historię swojej postaci tak żeby przyjemnie Ci się ją odgrywało. Potem możesz na priva mi wysyłać to co napisałeś, a ja pomogę Ci poprawić ewentualne błędy merytoryczne. Na koniec piszesz własny temat w dziale kart postaci, ja ją akceptuję i wtedy zostaje tylko poczekać chwilkę bym mógł jako GM wprowadzić twoją postać do rozgrywki.
Odpowiedz
Jadę złożyć dokumenty na akademię oraz wykonać badania. Z tego powodu nie będę mógł odpisywać w sesji przez minimum trzy dni. Proszę o wyrozumiałość i co ważniejsze cierpliwość.  

Pozdrawiam, Green.
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz
Heh... teraz to mogą być jaja z odpiskami bo ja wyjeżdżam do Anglii w czwartek i do soboty na pewno będę bez neta... A co potem? To się zobaczy.
Odpowiedz
Żyjem i jestem już w anglii.
Odpowiedz
Czyli czekamy na twoją rozpiskę? Widze że masz już internety
Odpowiedz
Najpierw Green...
Odpowiedz
Spoko a jak tam w anglii ?
Odpowiedz
Daj mi tydzień, jak popracuje i przeżyje to opowiem. Bo na razie odsypiałem podróż busem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości