Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
End of Ponykind
Sesja znowu otwarta. Zapraszam.
Odpowiedz
No cóż... Wygląda na to że znowu będę zmuszony otworzyć nabór na graczy.

Osoby posiadające już postaci. Jeśli chcecie nadal uczestniczyć w sesji, zgłoście swoje uczestnictwo do końca miesiąca.

Każdy nowy zainteresowany. Moje wymagania są wylistowane wcześniej w tym dziale, w razie wątpliwości możecie się ze mną kontaktować.

PS. Do posiadaczy postaci. Jeśli się nie zgłoście, wasze postaci zostaną usunięte z rozgrywki bez możliwości ich ponownego przywrócenia.
Odpowiedz
Jhon ja zgłaszam gotowość Tongue
Odpowiedz
Gotów, acz nie obiecuję regularnych odpisek. Studia podparte wymaganiami STCW to zuo! Ale warto! Grin
Odpowiedz
nie mam nic do roboty więc może wejdę w fabułę (chciałbym kuca ze stajni)
znam mniejszą część uniwersum (tyle co przetłumaczono do teraz więc nawet przy końcu nie jestem blisko)
można?
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Na ten moment... Masz szansę. Napisz jakąś historię postaci jeśli masz ts, to będziemy też mogli pogadać i wszystko się zobaczy.
Odpowiedz
kto w tych czasach nie ma ts3? (ja takich nie znam jeśli znasz a są z forum to powiedz) jaki adres ip xD się domyślam ale nie jestem pewny
Odpowiedz
Używam tylko kucykowego, a moje kanały to MercenarysDen i podległe.
Odpowiedz
kiedy można ciebie się spodziewać na kucykowym w jakich godzinach mniej więcej?
Odpowiedz
Wieczorkami zazwyczaj, tak od 20, choć nie ręczę że będę codziennie. Weekendy, różnie niedziele to zazwyczaj jestem od 17. Tak mnie nie będzie, to napisz na SB.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości