Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niuch :P
#1
Witam wszystkich zainteresowanych. Wiem że w rzeczywistości rzadko to robię, ale tak będzie bardziej odpowiednio. Tongue

Chciałbym nagłośnić w tym temacie, iż już od jakiegoś czasu administracja tej strony zdecydowała się udostępnić wam swój skromny zakątek na TSie. Jak dobrze wiecie jesteśmy partnerami Kucykowego Team Speaka, ale także posiadamy tam swoje prywatne kanały. Do kanałów tych od tej chwili każdy zarejestrowany i niezarejestrowany odwiedzający to forum, będzie mieć pełen dostęp. Zachęcam wszystkich zainteresowanych którym nie chce się trzepać postów i tak jak my wolą sobie po prostu pogadać.

Podkreślam, że nie musicie gadać tylko i wyłącznie z nami i tylko na temat FoE. Naturalnie oprócz naszych, Ts posiada też wiele innych kanałów i partnerów, co oznacza też innych ludzi którzy być może czymś was zainteresują. Taka skromna reklama Tongue

Przypominam także, że na naszych jak i innych kanałach obowiązuje wszystkich podstawowy regulamin Tsa, z którym to należy się zapoznać. Na kanałach zachasłowanych możecie swobodnie rozmawiać o wszystkim i wymieniać się dowolnymi treściami. Pod warunkiem, że wszyscy obecni nie będą mieli nic przeciwko. Jeśli zamierzacie więc pochwalić się co takiego fajnego udało wam się znaleźć na Sadisticu, najpierw uprzecie o tym. Grin

Kanały i hasła:

Fallout-Equestria.pl |Hasło: Brak
Fillydelphia |Hasło: Brak
Stable-Tec HQ |Hasło: Glimmer
Manehattan |Hasło: Fetlock
Hoofington |Kanał Administracji
El Palacio Invisible |Hasło: Brak |Użytkownicy na kanale są niewidoczni dla ludzi z zewnątrz.

Nie wiesz jak dostać się na Tsa? Kliknij tutaj.

#2
Jak dla mnie to bardzo miło że zapraszacie, ale własnie chodzi o to by ludzie TRZEPALI TE POSTY. To forum ledwo zipie właśnie przez tego potworka jakim jest TS i staram się razem z paroma innymi osobami by je rozruszać, zaprosićnowych użytkowników. Martwe forum na którym nie ma ruchu nikogo nie zacheci, nawet przy opcji z Team Speakiem.

Jak wchodze na forum, to po to by pisać na forum a nie przekierowywać się z tegoż forum do jakiegoś teamspeaka.
#3
Na TSie siedzi mała grupka osób, która głównie gra w gry i dyskutuje o swoich sprawach. Większość dyskusji o tematyce odpowiedniej na forum właśnie na forum jest.
Przestań uważać TS za jakiś wielki i groźny moloch, Samir ;P Zazwyczaj jest tam 4-5 osób, większość czasu siedzimy i obrzucamy się głupimi linkami, gramy w coś, albo jest cisza.

Sam TS pamięta początki fandomu, kanał falloutowy na tymże TSie jest niewiele krócej. Forum było pomysłem powstałym na TSie. I tyle.
Naprawdę chcesz odkopywać stare tematy i dalej się o nie kłócić?
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#4
Miło że wyraziłeś swoje zdanie, ale jak się okazało ani twój, ani mój wcześniejszy post nie był potrzebny. Ten problem sam się rozwiązał, gdyż ten kto chce to wbija. A forum z tego tytułu w żaden sposób nie cierpi, bo wszelka Faloutowo-kucykowa aktywność fandomu dzieje się na forum. Na Tsie natomiast gada się wszystkim i o niczym, ale nie o FoE.

Pragnę dodać, że ten temat był niewidoczny i oznaczony jako "W trakcie moderacji." Był częścią większego projektu, zapomnianego dawno temu. I nigdy nie zapadła decyzja by go kontynuować, oraz upublicznić wątek. Nie wiem kto to zrobił.

#5
Przepraszam za odkopywanie, nie zwróciłem uwagi na datę posta, a z jakiegoś powodu forum wyświetliło mi go jako "nowy" post który przyszedł dziś. Wniosek: mamy robala w systemie i należy poszukać muchozolu.

Plasiam za odkopywanie tematu. ^_^




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości