Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Widać wciąż mało kto wie o powstającej grze FoE: The Game... A dwa razy mówiłem. I jeszcze w nowym numerze czasopisma się pokaże.

Nowy rozdział jest mniej więcej w połowie.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
FoE jako gra?
Nope.
Odpowiedz
Nie jest źle.Widziałem(nie wiem kto jeszcze stąd widział) film z pre-alpha fallout'a i wygląda przyzwoicie,lecz nadal się zastanawiam jak zrobią fabułę.
Odpowiedz
(17-12-2014, 02:32)Luficzowicz napisał(a): FoE jako gra?
Nope.

A dlaczego nie?
Odpowiedz
Ponieważ gra, na dzisiejszym poziomie technologicznym nie będzie w stanie oddać klimatu fantastycznego swiata FE, podczas grania będziesz czuć niedosyt, rozczarowanie i wiele innych niedobrych emocji.
Odpowiedz
(24-12-2014, 22:35)Luficzowicz napisał(a): Ponieważ gra, na dzisiejszym poziomie technologicznym nie będzie w stanie oddać klimatu fantastycznego swiata FE, podczas grania będziesz czuć niedosyt, rozczarowanie i wiele innych niedobrych emocji.

Nah. Ja bym tak nie powiedział. Właśnie ta stara grafika nada klimatu tej grze.
Odpowiedz
(24-12-2014, 23:27)DarthJan1 napisał(a):
(24-12-2014, 22:35)Luficzowicz napisał(a): Ponieważ gra, na dzisiejszym poziomie technologicznym nie będzie w stanie oddać klimatu fantastycznego swiata FE, podczas grania będziesz czuć niedosyt, rozczarowanie i wiele innych niedobrych emocji.

Nah. Ja bym tak nie powiedział. Właśnie ta stara grafika nada klimatu tej grze.

Myśle, że Lufowiczowi chodzi o to, że obecny poziom techn. nie będzie wystarczający by ukazać odpowiednio mimike i emocje pojawiających się postaci. Obecnie okazywanie emocji wychodzi dość płytko.
Odpowiedz
Proponuję przenieść dyskusję do innego tematu.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
Emocje w starych grach były łatwe do wywołania i pokazania - ponieważ gry opierały sie na naszej wyobraźni. Dziś wyobraźnia w grach praktycznie nie jest nam potrzebna, mamy wszystko podane na tacy, wiec wykrzesanie z siebie czegoś wiecej jest trudne i męczące. Dlatego FE przedstawiony na potworkach z GM i otoczeniu z Fallout3 jest według mnie kiepskim pomysłem. Oczywiście podziwiam zaangażowanie twórców projektu, to co robią na pewno komuś przypadnie do gustu Smile
Odpowiedz
Panowie, Kingu ma rację. Potężny offtopic tutaj robicie. Proponuję założyć sobie temat w odpowiednim dziale forum i tam kontynuować dyskusję.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości