Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
problem w tym że nie jestem aż tak zaznajomiony z językiem trzy czwarte bym zrozumiał a jednej czwartej nie i bym nic z niej nie wiedział przez to a tak to sobie przetłumaczę i zrozumiem całość Tongue jak narazie mam 7 stron przetłumaczonych choć w niektórych momentach niezbyt mnie zadowala ze względu na tę zawiłości językowe ale wolę mieć taką wersję niż żadnej Grin
Odpowiedz
jak idą prace nad rozdziałem 23 Tongue
Odpowiedz
Akltualnie zastopowane z powodu czarnej dziury zasięgowej i trudego dostępu do internetu w miejscu mojego pobytu.
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
ojoj to smutne wiesci
Odpowiedz
Eniek, napisz mi ile już zrobiłeś. Postaram się poświęcić jutro cały dzień by to przetłumaczyć.
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
Jakbym o wiele lepiej znał angielski z chęcią pomógł bym w tłumaczeniu. Ehh jeszcze tyle rozdziałów a już by chciało się czytać następne. Trzeba czekać
Odpowiedz
ja w tym tyg myślę skończyć tłumaczyć ten 23 Tongue tylko zostaje potem go oddać do obróbki i korekty i gotowe Tongue
Odpowiedz
(02-09-2015, 19:45)Wondermarks napisał(a): ja w tym tyg myślę skończyć tłumaczyć ten 23 Tongue tylko zostaje potem go oddać do obróbki i korekty i gotowe Tongue
To zrób to Grin
Odpowiedz
Zapomniałem napisać: z powodów niezależnych ode mnie (brak internetu na czas nieokreślony + nauka) jestem zmuszony wstrzymać tłumaczenie. Wybaczcie :c
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
(10-09-2015, 21:10)Kingofhills napisał(a): Zapomniałem napisać: z powodów niezależnych ode mnie (brak internetu na czas nieokreślony + nauka) jestem zmuszony wstrzymać tłumaczenie. Wybaczcie :c


To jakim cudem tu jesteś? :v
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości