Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Aktualnie nie miałem czasu w związku z zakończeniem roku. Ostatecznie postaram się dokończyć to do końca lipca. Dzięki za cierpliwość :v
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Tylko ona nam została.
Odpowiedz
Jest jeszcze nadzieja
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Witam wszystkich szanownych forumowiczów przeglądających ten wątek.
Jest mi niezmiernie smutno z powodu zaprzestania tłumaczenia FE, mimo to podziwiam tłumaczów za to, że udało się im przetłumaczyć całe 23 rozdziały, co w sumie stanowi grubo ponad 450 stron tekstu.
Jako fana serii Fallout: Equestria moją pierwszą myślą po ogłoszeniu końca tłumaczenia było, iż przetłumaczę 24. rozdział sam.
Jak postanowiłem, tak zrobiłem, a raczej jeszcze robię.
Obecnie przetłumaczyłem ok. 1/6 rozdziału.
I tutaj jest moja prośba do was: czy którykolwiek/którakolwiek z was byłby/byłaby w stanie mi pomóc, tj. przetłumaczyć rozdział od strony x do strony y (nie będą to duże przedziały, na zasadzie ok. 1-2 stron, lecz zależy to od liczby osób, które będą w stanie mi pomóc).
Tak oto brzmi moja prośba. Czy ją zignorujecie, czy postanowicie mi pomóc - to zależy tylko od was.
Jeśli nikt nie postanowi mi pomóc, nic się nie stanie, lecz będę zmuszony przetłumaczyć rozdział sam. Opóźni to moje działanie w dość dużym stopniu.
Tak więc proszę o pomoc.
Oto link do części, którą już przetłumaczyłem: https://drive.google.com/file/d/0ByE6Iev...sp=sharing
Jeśli nie jesteś w stanie pomóc mi w tłumaczeniu z powodu np. braku czasu, a znasz się na j. angielskim, to mile widziana jest ocena tłumaczenia. Jest to moje pierwsze tłumaczenie, więc krytyka jak najbardziej wyjdzie mi na dobre Smile
Jak uda mi/nam się przetłumaczyć rozdział 24, jest duża szansa na to, iż w następstwie zabiorę się za rozdział 25.
Tak oto rysuje się moja prośba do was.
Look out! Pinkie is watching...
Odpowiedz
Brak dostępu
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
to samo co kolega wyżej
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
No nie, a miało wyjść poważnie Grin
A tak na serio, to przepraszam za niedogodności, oto poprawiony link: https://drive.google.com/file/d/0ByE6Iev...sp=sharing
Odpowiedz
I kolejne oczekiwanie xd nie ma to jak codziennie wchodzić i zerkac czy jest cos nowego xd
Odpowiedz
Dobra, jak wszyscy wrzucają to parę stron moich wypocin też może się przyda : D
https://docs.google.com/document/d/10Dam...iXcxg/edit
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Myślę, iż skoro na pierwszej stronie sprytnie udało ci się użyć słowa host zaledwie trzy razy (swoją drogą, o wiele mniej niż ja), to proponuję zastąpić je polskim słowem gospodarz. Oh również sugeruję zamienić na Och. Słowo bynajmniej nie znaczy przynajmniej, lecz wcale, w ogóle. I jeszcze jedno, żeby nie było kłótni: nie poprawiam cię, lecz tylko proponuję drobne zmiany. Nie musisz się do nich stosować.
Poza tym, myślę, że twoje tłumaczenie jest świetne, z pewnymi drobnymi niedociągnięciami, takimi jak wyżej wymienione.
A tak na marginesie, przetłumaczyłem niemal tyle samo co tySmile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości