Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
(26-01-2017, 12:24)Nargaroth napisał(a): No to za rok,może 26 rozdział będzie Grin

rozdział już jest
korekty nie ma :v
Odpowiedz
(26-01-2017, 14:04)Neon Wave napisał(a):
(26-01-2017, 12:24)Nargaroth napisał(a): No to za rok,może 26 rozdział będzie Grin

rozdział już jest

To na priv podeślij linka, 25 bez korekty wchłonąłem jak gąbka wodę to i 26 łyknę Wink
Odpowiedz
(26-01-2017, 20:15)Nargaroth napisał(a):
(26-01-2017, 14:04)Neon Wave napisał(a):

rozdział już jest

To na priv podeślij linka, 25 bez korekty wchłonąłem jak gąbka wodę to i 26 łyknę Wink

To nie ja tłumaczyłem, więc linka nie mam. Może ci Kinro podeśle
Odpowiedz
Ja tam wchłonąłem na spokojnie PE'sa, więc nawet jakby rozdziały nie miały korekty, to mi to zwisa i powiewa. Byleby móc czytać dalej Smile Kinro w miarę dobrze tłumaczy Smile Choć 25ki od innego tłumacza nie mogłem zdzierżyć Unhappy
Odpowiedz
Wybaczcie, mam teraz ciężki czas. Jak zapewne wszyscy. Dziś postaram wziąć się za "korektę" rozdziału 26, co uznania bardziej tłumaczenie go na nowo niż poprawę. A sprawa z 25? W cholerę. To też trzeba zrobić. Tak wiele do roboty, a tak mało czasu...
Chcesz tłumaczyć? Rób to z głową.
~ Starszy Łucznik Rekrut Kinro
Odpowiedz
Witam. Możecie podać linki do tłumaczeń rozdziałów od 24 w górę? (Nawet tych bez korekty? )
Just because I can't fly, doesn't mean I won't try.
Odpowiedz
25 jeszcze mógłbym podesłać, 26 może też, ale 27 nie jest na 100% zdatne do czytania D:
Chcesz tłumaczyć? Rób to z głową.
~ Starszy Łucznik Rekrut Kinro
Odpowiedz
Czy mogę wykorzystać tłumaczenie do dubbingu ?
Odpowiedz
Do dubbingu czy do audiobooka? Bo dubbing by oznaczał że jest z tego film. Co do wykorzystywania tłumaczenia raczej nie ma problem. Nie jest to wartość intelektualna zastrzeżona prawami autorskimi, ale w razie czego wspomnij autorów.
Odpowiedz
lektor z podziałem na role Evil Grin dzięki (miałem wspomnieć na starcie)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości