Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
rozdział 26
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
ale szybko spodzewałem się że rozdział 26 pojawi się za jakieś pół roku szkoda tylko że teraz nie mam czasu przeczytać
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
Nowych rozdziałów nie ma i nie będzie.
Za bardzo są do dupy.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Mam pytanie czy Fallaut Equestria jest dalej tłumaczony bo ostatnia cześć tego tłumaczenie kończy się na dziale 23. A działów z tego co wiem jest 45 bez Afterwords. Więc z tego moje pytanie czy Fallaut Equestria jest dalej tłumaczony ?
Odpowiedz
Odpowiedź: Nie, Fallout Equestria nie jest już tłumaczone, chyba że Poulsen wziął się potajemnie za tłumaczenie.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Leszcze i tyle hehe A serio rozumiem że po tylu latach się nie chce dla garstki osób.
Odpowiedz
Swoją drogą, ciekawostka:

DJ Pon3 określa Littlepip mianem "Light Bringer"
I nie wiem czy autor był tego świadom ale "niosący światło" to znaczenie imienia lucyfer.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Głupia teoria spiskowa:

Można by to łączyć Iluminatami gdyż noszą również miano lucyferian. resztę pozostawiam waszej wyobraźni,
bo tu się kończą spójne z logiką wnioski ( najpewniej nieprawdziwe, bo logiczna spójność nie jest gwarantem prawdziwości ) a zaczynają domysły.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
47 72 61 74 75 6c 61 63 6a 65 21 20 4a 65 73 6c 69 20 74 6f 20 74 65 72 61 7a 20 63 7a 79 74 61 73 7a 2c 20 74 6f 20 62 79 63 20 6d 6f 7a 65 20 74 65 7a 20 6a 65 73 74 65 73 20 6e 65 72 64 65 6d 2e
Odpowiedz
Mam takie jedno głupiutkie pytanie: Czy ktoś zamierza jeszcze tłumaczyć przygody klaczy ze stajni 2?
Nie no serio pytam bo mój poziom znajomości angielskiego jest niski jak IQ Puppysmiles.
Odpowiedz
Niestety nie słyszałem by komuś się do tego paliło, więc jedyne rzeczy któe oferujemy obecnie to różne sesje, z czego dwie są aktywne, lecz w jednej ciągle czekają na jedną osobę (a potem pewnie będzie taka kolejna)

P.S. Nie odchodź to forum powoli umiera.
Odpowiedz
Jestem tu nowy więc szybko się mnie nie pozbędziecie Wink
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości