Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
#81
Tak, trzeba tylko znaleźć kogoś komu się będzie chciało wyszukać wszystkie literówki i błędy w rozdziałach 1-12(pierwszy tom), kogoś kto poskłada to wszystko do kupy (okładka,wygląd stron oraz dobór czcionki) oraz kogoś kto jest w stanie zająć się drukiem. Łatwizna Grin

(btw. można by założyć osobny temat bo trochę offtopujemy)
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#82
(02-03-2014, 15:07)Thorwaldsen92 napisał(a): (btw. można by założyć osobny temat bo trochę offtopujemy)
Jak chcesz, zakładaj, bo rzeczywiście Poulsen nas zje. Dyskusja jest o tłumaczeniu, a nie o tym, co może się wydarzyć Wink
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
Odpowiedz
#83
(02-03-2014, 15:07)Thorwaldsen92 napisał(a): Tak, trzeba tylko znaleźć kogoś komu się będzie chciało wyszukać wszystkie literówki i błędy w rozdziałach 1-12(pierwszy tom)

Po zakończeniu tłumaczenia planuję zrobić kompletny przegląd wszystkich rozdziałów, tak pod względem ortografii jak i stylistyki. To jednak jeszcze bardzo odległa przyszłość. Podobnie druk papierowej wersji - nie wybiegam tak daleko w przyszłość, poza tym nie znam się na takich rzeczach za bardzo.

A teraz koniec offtopa, proszę ;]
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#84
Nigdy nie było wojny z zebrami oto co na prawdę się wydarzyło: http://vader.joemonster.org/upload/zph/6...ria_or.png
Nie mogłem się powstrzymać, po prostu musiałem to wstawić.
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
#85
No i jak tam prace? Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze.
Odpowiedz
#86
Niestety będzie obsuwa. Life is hard TT
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#87
(19-03-2014, 21:22)Poulsen napisał(a): Niestety będzie obsuwa. Life is hard TT

"Life is brutal and full of zasadzkas"
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
Odpowiedz
#88
szkoda że znowu odsuwa a tyle czekania.
Odpowiedz
#89
Jak idą prace z tułmaczeniem?
bo umieram z nudów.
Odpowiedz
#90
(04-04-2014, 21:53)stas.waleron napisał(a): Jak idą prace z tułmaczeniem?
bo umieram z nudów.

to sie rozbierz i popilnuj ubrań *badumtss*
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości