Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Chwała Celestii NOWY rozdział! hura
Just because I can't fly, doesn't mean I won't try.
Odpowiedz
No nieszczęście w szczęściu. Wyszedł 37 rozdział Crisisa: Equestrii, 21 Fallouta, jestem na 2/4 rozdziały w Creation Isles: Maximal culture shock, lekutre szkolną (Zemsta), mam też 10,11 i 12 część "Zwiadowców" Johna Flangmana (polecam). Czyli jakieś...2000 stron :O
I od czego zacząć? Grin
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
Chwała Wielkiemu Poulsenowi!
@up Ja, mając to szczęście, że nowego Crisisa już przeczytałem w poprzedni weekend, biorę się dziś za Fallouta. Tobie polecam dziś oba Grin Najnowszy Crisis jest świetny, a Fallout... dziś się przekonam, czy będzie lepszy Happy
A Zemstę możesz obejrzeć film Smile
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
Fallout przeczytany, mission complete. Teraz czas na crisisa...
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
Big Grin 
Yay! Kolejny rozdział Grin
Odpowiedz
Dziękujemy bardzo Grin
Odpowiedz
No na początek pieknie chcę podziękować Poulsenowi za nowy rozdział i że nadal to dla nas robisz. Jeżeli patrzeć na Twoje pierwsze tłumaczone tu rozdziały poprawiasz sie, teraz cszybciej sie czyta, wcześniej miałam problemy ze zrozumieniem zdań - musiałam 3 razy czytać jedno zdanie by zrozumieć jego sens, a teraz wszystko leci szybko, pieknie. Dziekujemy.

Co do samego rozdziału - byłam bardzo zaskoczona, oczywiście w stopniu pozytywnym choc ten rozdział wywołuje u mnie mieszane uczucia.(Spoiler alert jak kto jeszcze nie czytał) Okej, jest to radosne że LittlePip odnalazła stróża, wie kogo i czego szuka, na prawdę myślę że to ją podniosło jednak sama opowieść o Twilight, która pracowała nad tym komputerem lata, wkładała serce mną wstrząsnęła. Cóż, jak kiedyś się przyznałam że płakałam na foe, tak i teraz nie było inaczej. Nie wiedziałam tylko czy to łzy szczęścia, smutku, czy oba. (Tak, kocham dyskutować na temat fallouta)
Czekam z niecierpliwościa na więcej i gorąco Cię pozdrawiam, Poulsen. :'D
[Obrazek: WiI2VDe.png]
Odpowiedz
Whoaaa, ten rozdział był świetny. Może i były wcześniej mocniejsze, ale to wciąż coś, co, gdybym mógł, czytałbym dłuuuugo.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
Dziękuje!Święta z fallout'em Grin
Odpowiedz
Gdyby zrobili modyfikację do Fallouta 3 (lub vegas) na fallout: equestria...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości