Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Witam wszystkich w wiadomościach na żywo z forum Fallout Equestria, ja jestem Grillus i sam poprowadzę te wiadomości oraz przeprowadzę dialog z naszym ekspertem.

Obecnie czekamy na 24 rozdział naszej lektury, a marzec już się kończy zostało nie całe 15 minut, więc nasuwa się pytanie czy Poulsen zdąży opublikować kolejny rozdział, jak powiedział, do końca marca, czy też mu się nie uda?
Na to pytanie odpowiem na nasz ekspert Grillus(E)

G- Witam
E- Witam Serdecznie
G- Jak Pan sądzi, czy Poulsen zdąży opublikować ten rozdział czy też nie?
E- Sądzę że Poulsen zdąży opublikować ten rozdział, ma przecież aż 10 minut
G- Dziękuje za ekspertyzę oraz za rozmowę
E- Dziękuje również

Teraz znają państwo obraz sytuacji
Jak zawsze z ręką na pulsie
Grillus
Odpowiedz
Jasna cholera jak widziałem nowość w tym temacie to oczekiwałem nowego rozdziału a nie monologicznego dialogu... :c
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Poloseum i tak odwala kawał dobrej roboty. A spóźnia się pewnie dlatego, że mu za to nie płacą.
Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdyby wrzucił dzisiaj rozdział :v
Trolla rzecz jasna
Odpowiedz
Oby ;-;
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Chyba nie jasno się wyraziłem
Troll rozdziała w sensie, że nic by w nim nie było (lub ewentualnie jakieś chore pierdoły)
Odpowiedz
Możliwe, że wyraziłeś się wystarczająco jasno ale w obecnej chwili nie myślę racjonalnie i tylko czekam aż coś wyjdzie na temat nowego rozdziału :/
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
Pustkowia nie są łatwe do przebrnięcia dla nikogo. Zawsze wymagają od nas straszliwego wysiłku i poświęcenia. Dlatego uważam, że nie ważne kiedy wyjdzie kolejny rozdział ale ważne jest by wciąż niósł nam prawdziwą i piękną historię klaczy z stajni. Nie zapominajmy w końcu o co w tym wszystkim chodzi ... to nie wyścigi lecz dzieło literackie które należy pieścić i powoli z szacunkiem i namaszczeniem czytać tak by wzbudzała w nas jak największe emocje. Z pokorom więc i szacunkiem czekam na kolejny rozdział ... Jeśli uda się go wstawić w miarę szybko mam tylko jedno słowo do przekazania tłumaczowi i korektorom ... Gratulacje Smile
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Green a gdzie można znaleźć Twoje tłumaczenie? Chętnie je zobaczę bo PH też należy do moich ulubionych dzieł Grin tak w ogóle popieram to co napisałeś
[Obrazek: 58YiiHL.jpg]
Odpowiedz
To jest tłumaczenie otwarte, polecam wątek "Poszerzamy Horyzonty"
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości