Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do Gramatycznych Nazistów (Pomoc w Fanficu)
#1
Rozpocząłem pisanie Własnego Fanfica. Fallout Equestira: G.E.C.K.
Szukam osoby chętnej przyłożyć swoje kopytko do tej produkcji. Happy W szczególności kogoś kto wytknie mi błędy i pomoże w skorygowaniu. Pre-Reader też byłby mile widziany. Happy

Nie dysponuje słomianym zapałem, więc nie ma o to strachu. Po trzech rozdziałach słuch o mnie się nie urwie. Smile

Tak Więc Grammar Nazi przybywajcie... ;p (Ci normalni również)

Jeśli jesteście zainteresowani piszcie w komentarzach albo na priv. Jeśli nie jesteście zainteresowani a chcecie tylko się o coś zapytać, albo wtrącić. Też piszcie tutaj.
Odpowiedz
#2
Cóż gramatycznym nazistą nie jestem, ale i tak mogę pomoc zaoferować. Ja oraz GreenScratch jako zaprzyjaźnieni twórcy, sprawdzamy i korygujemy nasze fanfici. Jeżeli Green nie będzie miał nic przeciwko, możesz się przyłączyć do naszej malutkiej grupki. Jeżeli będziesz miał jakiś problem to wspólnie da się go rozwiązać.
Odpowiedz
#3
Bardzo chętnie przyłączyłbym się do jakiegoś wesołego stadka tłumaczy. HappyKażde pomocne kopyto mile widziane. Sam też z chęcią odwdzięczę się tym samym. Mógłbyś mi trochę więcej o tym napisać? Brzmi intrygująco.
Odpowiedz
#4
Nasza grupka... Cóż... podsyłamy sobie nasze prace, zaznaczamy błędy: Zarówno ortograficzne jaki canoniczne, oraz obgadujemy sobie jakieś ewentualne niedopowiedzenia. To taka szeroko zakreślona opinia, recenzja i korekta w jednym. Jeżeli masz TeamSpeak'a to możesz się do nas dosiąść na kanale i pójdzie wszystko bardzo sprawnie, a jeżeli nie masz... Well, też pójdzie sprawnie ale bez zabawnych pogaduszek w tle...
Odpowiedz
#5
Aktualnie siedzę w Domu i nie mam dostępu do internetu, ale jak wrócę na uczelnię to tam będę mieć laptopa. Happy (stary poczciwy PC nie ma mikrofonu)
Jutro Tobie wyślę pierwszy rozdział, tylko sam go przejrzę jeszcze raz na chłodno i postaram się wyłapać co się da. (naturliś if U want this) Od środy powinienem mieć dostęp do TS'a.

Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
#6
Ekhem...
Odpowiedz
#7
Może tabletkę na kaszel? (albo dwanaście?) :p

Co o tym pomyśle myślisz Green?
Odpowiedz
#8
Hue... Hue... Jak najbardziej za. Ja tutaj tylko w jednej sprawie: "Jutro Tobie wyślę pierwszy rozdział," - zapomnieli o mnie. :'(
Odpowiedz
#9
Również i Ty do ode mnie dostaniesz. Wybacz, że Cię wykluczyliśmy. Dam Wam hot linka na Priv mesydż. W pierwszym rozdziale nie ma zbyt wiele. Ot koło 4k słów.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości