Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Kroniki Ditzy Doo - Tłumaczenie
#1
"Hej, nazywam się Ditzy Doo. Wiele z was zna mnie jako autorkę "Poradnika przetrwania na pustkowiach". Przez 200 lat wędrowałam po Equestriańskich pustkowiach, przez ten czas zdobyłam doświadczenie, którym podzieliłam się z każdym przez poradnik. Nadszedł czas opowiedzieć moją stronę historii."

[Obrazek: 6663.jpg?1361881015]

Fanfic został napisany przez Ten Mihara przetłumaczony przeze mnie, no a pre-read'em zajął się Infernum.

Będę Update'ował tłumaczenia jak tylko ja skończę tłumaczyć, a Inf... Pre-readnie i wytknie błędy.

I takie P.S. ode mnie, jako że żaden ze mnie profesjonalny tłumacz, raczej będzie zawierać jakieś błędy, ale mam nadzieje że czytać ze zrozumieniem i sensem się da ^^

Przedmowa
Rozdział 1 - Koniec dni
Rozdział 2 - May Cure
Rozdział 3 - Zmiana w zarządzie
Rozdział 4 - Nieporozumienie
Przerywnik 1 - Narodziny Pustkowii
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#2
Interesujące... Zobaczę co tam siedzi w środku jak tylko znajdę trochę niepotrzebnego wolnego czasu. Np jutro. Happy
Odpowiedz
#3
Heh, kolejny fanfik do przeczytania :]
Pytanko małe: czy to opowiadanie jest już skończone? I jeśli tak to czy jest długie?
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#4
Nope. Jeszcze nie jest, póki co jest 15 rozdziałów, a autor z tego co się orientuje niedługo wydaje 16, ale z tego co mi pisał, życie rzuca mu "denerwujące opóźnienie za denerwującym opóźnieniem" więc... Ale póki co z tego co pamiętam do 15 rozdziałów dochodzi przedmowa i 3 przerywniki
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#5
Zapowiada się dość przyjemnie. Choć wcięcia tabulatorów zapewniłyby przyjemniejszy odbiór dla oka. Bez tego zabiegu pierwsze co się widzi to Wall of text.
Swą drogą fajnie przeczytać jak to wszystko się zaczęło...
Dobra robota. Smile

Co do samego tekstu czasami mam wrażenie, że zdania są w trochę dziwny sposób klecone...
Odpowiedz
#6
Tia... Tak to jest jak się to po nocach robi... Ogólnie będę musiał to sam przeczytać, albo w końcu znaleźć kogoś od korekty...

I poszedł drugi rozdział! Mam nadzieję że się da czytać...
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#7
Poszedł rozdział 3, Multi nieco mnie olał, także tym razem bez jego korekty...
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#8
Rozdział 3 ma taką samą nazwę jak misja w Fallout: New Vegas. Przypadek? Nie sądzę. Fajne, jak każde opowiadanie z tego uniwersum. Kiedy następny rozdział? Grin
Odpowiedz
#9
Następny rozdział jest niemalże 2 razy większy... Zastanawiam się nad jego podzieleniem... No ale... Cóż... Nie obiecuje ale znając mój zapał, wydam wraz z nim odrazu pierwszy przerywnik, bo ten ma tylko 1k słów... Taka chwila odpoczynku od contentu a Ditzy zaczyna wyjaśniać coś innego w tym czasie Tongue

Odpowiadając na pytanie... Hm... Gdzieś tydzień... Ale nie obiecuje, muszę się skupić ostatnio na szkole.
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#10
Masz zapał Grin
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości