Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota 2
#1
A więc Dota. Kto gra, na jakich pozycjach, jakimi herosami? Ja jestem noobem z 200 grami, gram głównie supporty i offlane. Uwielbiam Tidehuntera, Timbera, Lunę, Dazzle'a, Juggera, Sand Kinga Happy
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#2
A LOL'a grasz? Myślałem, że gry typu LOL to temat tabu... (przynajmniej na TS'ie)
Odpowiedz
#3
Kiedyś trochę grałem ale mi się nie podobał. Jakoś mi nie pasował po prostu.

Czemu tabu?
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#4
Postacie, którymi obecnie gram na dolnej i górnej: Dragon Knight, Abaddon, Broodmother, Nyx Assassin, Skywrath Mage, Legion Commander.

Postacie, którymi gram na środkowej linii: Pudge, Phoenix, Storm Spirit, Sniper

Najczęściej robię za Carry, ganker'a, pusher'a i nuker'a. Nie narzekam, gdy postać jest również durabler'em albo escape'rem. W przypadku Skywrath'a semi-carry.
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz
#5
Ja jak gram supportem to jak na razie gram: Tidehunter, Dazzle, Shadow Shaman, Disruptor, Abbadon, Lion, Sand King, Lina, Orge Magi, Silencer, Bane. Jako offlane gram: Tidehunter, Timbersaw, Slardar, Windranger, Centaur Warrunner; Na midzie to narazie tylko Timbersawem, Silencerem i Luną grałem bo rzadko da się tam zagrać zanim kto inny weźmie (fuck Pudge ;p ). Z carry mam ogarniętą Lunę i Juggernauta, Medusą i Voidem też od biedy zagram. Raz czy dwa grałem też Enigmą w jungle.

Mam plan nauczyć się Skywratha, Mirany, Dragon Knighta i Strom Spirita. Zobaczymy jak pójdzie :I
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#6
Heh! Jak chcesz iść na mid'a... robisz to w ten sposób:

1. Gdy tylko wczyta graczy, podczas wyboru postaci, wpisujesz na klawiaturze pierwsze litery nazwy postaci. Wtedy natychmiast możesz ją wybrać. (Ważne by być wtedy jak najszybszym i nie pisać przedtem na czacie, bo wtedy ta opcja nie działa.) Jeśli znasz ten motyw, przejdź do punktu drugiego.

2. Wybierasz postać.

3. Natychmiast po wybraniu postaci, piszesz, że zajmujesz mid'a. Musisz to zrobić szybko, krótko i treściwie. Np.: "I MID!" Heh! Albo jeszcze krócej, co tak czy siak, nie pozostawia niedomówień: "mid". I w takim wypadku, prawa do mid'a lądują do osoby, która pierwsza oświadczyła to oficjalnie na czacie. Wtedy nikt nie może Ci ich odebrać i przeważnie drużyna też ich broni. (W wypadku, gdy w drużynie znajduje się jakiś przysłowiowy… rusek? Tak... Wtedy musisz walczyć o swoje, a gdy się nie uda, robisz "double mid'a" i na chama kradniesz wszystkie LH. Przedmiot w tym wypadku pomocny to: QUELLING BLADE Grin)

4. Teraz pozostaje Ci tylko czysta przyjemność z grania na środkowej linii. (Ważne by wyciszyć czat głosowy i nie zwracać uwagi na czat tekstowy oraz wszelkie serie oznaczeń na mapie i ich irytujący dźwięk.)

Mam nadzieję, że ten szybki i treściwy poradnik, spełnił swoje zdanie. Dziękuję Grin
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
Odpowiedz
#7
Nic mnie tak nie wkurza jak dwie osoby kłócą się o mida i idą tam we dwójkę. Nigdy nie będę czegoś takiego robił.

Co do szybkiego wyboru, to zazwyczaj jak instapickujesz postać na mida to przeciwny team wybierze postacie kontrujące twoją, i wychodzi kupa.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#8
Wniosek z dzisiejszych gier: Undying good hero Grin

http://dotabuff.com/matches/812234913
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#9
Czemu dota jest tak kiepsko balansowana? Stuny po 4sec i ult na 3lvl i dobrze wiecie o kim już mówię.
Odpowiedz
#10
Dużo czasu minęło od ostatniego mojego grania w Dote, ale z tego co pamiętam to grałem bot jako Drow Ranger lub Riki i chyba czasami szedłem Templar Assassin na mida.
[Obrazek: fallout__equestria_gpe_logo_wallpaper_by...5ektc9.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości