Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota 2
#21
Chyba się na niego klikało i używałeś go jak swojego. O tyle dobre jak padłeś to mogłeś coś zdziałać.
Dzisiaj się przyjemnie grało, team ogarnięty i z junglerem Lee Sinem jako Yasuo mogłem robić wombo-combo Wink
[Obrazek: fallout__equestria_gpe_logo_wallpaper_by...5ektc9.jpg]
Odpowiedz
#22
Jaka dywizja? :p
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
#23
unranked, mainuje supporty i bot ale potrafię grać na każdej linii i co ważniejsze nie gram mety, Meta je blee...
Odpowiedz
#24
Gram wszędzie, oprócz jungli, bo się boje, że spieprzę (ludzie mi mówią że mi ona dobrze wychodzi, ale ja mam swoje przeczucia, poza tym to było przed zmianą jungli). Tuż przed końcem sezonu zrobiłem 7/10 wygranych i wpadłem do Silver 1, od tamtego czasu nie grałem rankedów. Lubię grać Jinx (raz mnie skierowali nią na topa, byłem sam i wpadł mi double kill i first blood (I just don't know what went wrong). Teraz usiłuje ogarnąć granie Yasuo (ostatnio 15/3 ale za szybko ich załatwiliśmy) i Lucianem. Niestety, mam PL w nicku.
[Obrazek: fallout__equestria_gpe_logo_wallpaper_by...5ektc9.jpg]
Odpowiedz
#25
Też PL w nicku. Błąd życia. Dywizja unranked II, adc i supp. Najlepiej gra mi się Trsistaną (czekam na reworka), oczywiście z najlepszą skórką, rito girl. Co do dżungli...to spokojnie, nie przejmuj się. Rób co robisz i będzie dobrze. Tylko nie Rek'sai blue.
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości