Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Copernicon 2014
#11
http://www.copernicon.pl/2014/index.php?...ram&menu=1
Adal masz w okolicy grupę rpg?
Odpowiedz
#12
Yup, od dość dawna nawet, zresztą o tym pisałem już tutaj.
Odpowiedz
#13
Wybacz nie wszystko do mnie dociera od jakiegoś czasu. Daj namiary bo chciałbym się wciągnąć a sam jestem noobie pod tym względem.
Odpowiedz
#14
jakie namiary?

also, chwilowo i tak mam za dużo ludzi w grupie, a jestem jedynym GMem, więc mi ciężko ogarniać :|
Odpowiedz
#15
Ja się pewnie pokażę na Coperniconie w sobotę.. Ale boli mnie jedno, bardzo boli.
Panel FoE - 22.00, godzina, o której już dawno muszę być w domu ;_; Mama mnie nie puści tam na noc, nie ma mowy, szkoda.. Ale może was gdzieś spotkam w dzień Smile
[Obrazek: WiI2VDe.png]
Odpowiedz
#16
hej, a pojawi się tu coś w stylu relacji z tego panelu? Albo nagranie na YT, ale to byłoby chyba zbyt wiele Smile wiecie, dla fanów, którym nie będzie dane tam uczestniczyć...
Odpowiedz
#17
Ja Ci mogę napisać streszczenie. (nawet jeśli mnie tam nie będzie) Gadaliśmy o kucykach, o post-apokaliptycznej eqestrii o Lil'Pip i kilku takich... (A tak na serio, to ktoś mógłby realnie wrzucić krótkie streszczenie.)
Odpowiedz
#18
o cholera, ty na tym byłeś? ;-; oja, jesteś z wrocławia i chciało ci się przyjechać do torunia, mam z 4 razy bliżej i miałem problem... to chyba rzeczywiście warto Smile
Odpowiedz
#19
Mnie jeszcze nie było na żadnym Pony mecie jak do tej pory... ale jeśli coś zostanie zorganizowane we Wro i ja będę mieć czas to nie wykluczone iż zaszczycę tego owego mita swą osobą. Happy (To co napisałem to są, moim zdaniem, rzeczy które "must be" na panelu o takiej tematyce.)
Odpowiedz
#20
Ogólnie wszystko zostało zorganizowane w 4ech budynkach. A otwarta dla tych co nie kupili identyfikatora została tylko sala gier i książek. Nie znam ceny i passowałem gdy zobaczyłem kolejkę. Miałem też trochę rzeczy na głowie.
Wszystko z zewnątrz wyglądało świetnie i nawet mam mapkę całego terenu. Chciałbym powiedzieć coś więcej ale sam nie wiem co z tego względu e byłem po raz pierwszy na czymś takim.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości