Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz 2015 z motywem F:Eq
#21
Fajne, ale artów już nei zmieniam. Może w przyszłym roku wykorzystam Tongue Za rok się za to wcześniej wezmę, coby na grudzień już było...
Odpowiedz
#22
Dobra, jeden z artystów nie wyraża, zgody na użycie plakatu(tytułowy) Znajdę coś innego dam znac. A teraz zabieram się za tworzenie kalendarza własciwego...
Odpowiedz
#23
Względny podgląd na kalendarz. Mam zamiar wrzucić jeszcze filtr coby ta dolna częśc wyglądała starzej/na zniszczoną.

http://www.docdroid.net/oxf7/kalendarz-test1.pdf.html
Odpowiedz
#24
Na obrazku z lutym i czerwcem po lewej stronie jest biała przerwa. A we wrześniu na górze. Sugerował bym poprawić(jeśli materiał będzie biały to w sumie bez różnicy).
A w kwietniu obrazek przydało by się przyciąć od spodu, bo daty trochę mizerne.
Odpowiedz
#25
@up poprawiłem po wrzuceniu odrazu ;p
Odpowiedz
#26
Dobra, jako że muszę się wyrobić do 30 z kalendarzami i wysyłką, przenoszę czas zgłoszeń do 18.01(z 20.01). Do 25-tego macie czas do robienia przelewów(18-nego powysyłam dane.)


//Najprawdopodobniej tło zostanie, chyba że w ten weekend wykroję czas na zrobienie lepszego.
Odpowiedz
#27
Update:
Jednak będzie inne tło. Znalazłem nawet dzisiaj czas i zrobiłem : http://zapodaj.net/7bd2294e6731e.png.html
Odpowiedz
#28
Oficjalnie zamykam zapisy na kalendarz. Chyba że ktoś jeszcze chce to dajcei szybko znać. [email protected]
Odpowiedz
#29
Kalendarzem zainteresowało się : 6 osób. W tym na zakup zdecydowało się : 3 osoby. W sumie jest 4 zamówień(licze samego siebie). Więc jak tylko dostanę przelewy to zaczynam produkcję i wysyłkę. Nie wiem czy napisałem, ale jeśli można to proszę o potwierdzenie przelewu na emaila ;d Prosiłbym o jak najszybsze przelewy i dane do wysyłki na emaila.
Odpowiedz
#30
Uprzejmię informuję, że jutro będę miał kalendarze. Jutro także nastąpi ich wysyłka. Niestety z jednym zamawiających nie daje znaku życia i byłem zmuszony wykluczyć go z kupujących. Paczki powinny przyjść na początku przyszłego tygodnia.

Jednocześnie informuje o mojej nadchodzącej nieobecnośći. Nie będzie mnie od 31.01 do 7.02 w związku z tym na ewentualne reklamacje(mam nadzieję, że nie będzie) odpowiem w okolicach 8-9 lutego. Pozdrawiam wujekstaszek.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości