Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[12.05]Wątek dla ludzi którzy się nudzą.
#1
Exclamation 
Wątek dla ludzi którzy się nudzą

25.04.2015, Dzień pierwszy

Witam na kontynuacji naszego dziennika, tym razem czekamy na 23 rozdział. Przez następne dni będziemy koncentrować się na produkcji naszej Gry RPG. Kiedy i czy będzie live będę informował na shoutboxie. Ubdaty będą w godzinach od 18-21. 

Także, do zobaczenia Grin.

*************************************************************************************************************

26.04.2015, Dzień drugi

Helo elo! Dzisiaj zmienimy trochę tematykę. Będzie to wątek dla ludzi którzy się po prostu nudzą. Piszcie propozycje o czym miałbym pisać.

To tyle z ogłoszeń. Dzisiaj chciałbym wyróżnić użytkownika Eniek702 który podjął się trudnego zadanie przetłumaczenia rozdziału 23.  Życzymy powodzenia w tłumaczeniu. Od jutra bierzemy się za grę o której będzie live napiszę już jutro. 

I jeszcze słówko na dziś: 

Kotlet


*************************************************************************************************************


27.04.2015, Dzień trzeci



Witam. Dzisiaj zobaczyłem najlepszy film eva. https://www.youtube.com/watch?v=I02e4nOq31c




Polecam serdecznie na dzisiejszą nudę. Gdyby ktoś dzisiaj chciał porobić ze mną grę to pisać! Będę mógł
 zrobić liva tak o 22:00. Dozobaczenia.

A i jeszcze słówko na dziś:

Kamień.


*************************************************************************************************************
28.04.2015, Dzień 4



Dzień. Nuda. Nie wiem. Komputer. FoE. Koty. Serek wiejski. Przyyyyypał w szkole. Gun. Nabój. Strzelnica. 22:45. 

Słówko na resztę dnia: 

Korek.


*************************************************************************************************************


29.04.2015, Dzień piąty



Trochę już tracę wenę :/. Nie mam pomysłów na nowe dni. Może podalibyście mi jakieś tematy o których mógłbym powiedzieć? 

Złota myśl na resztę dnia:



Jedni, tacy jak ja, rodzą się idiotami. Inni, a jest ich większość, stają się coraz głupsi z wiekiem 


~ Forrest Gump


*************************************************************************************************************

30.04.2015, Dzień szósty



Dzisiaj, lub jutro, na 100% będzie live z robienia gry. Piszcie tylko o której chcecie. 

Druga sprawa to prośba do was. Napiszcie wasze sposoby na nudę. Reflinki do darmowych gier mile widziane Waii.

Słówko na resztę dnia:

Marker.


*************************************************************************************************************

12.05.2015, Dzień osiemnasty


Dzisiaj mam dla was coś, co mam nadzieję że będzie ciekawe Waii. Dzisiaj postaram się zagrać z wami w RolePlay, tutaj w moim wątku. Będzie to wyglądało tak:

Zaczniemy jakąś scenką, a potem się zobaczy ^.^. 

W trakcie będą zdażenia, które wymagają rzutu kostkom (link: http://www.alea.cba.pl/), i podajecie wartość która wam wypadła.

Także piszcie "zagram" w odp. Waii
Odpowiedz
#2
Star 
26.04.2015, Dzień drugi

Helo elo! Dzisiaj zmienimy trochę tematykę. Będzie to wątek dla ludzi którzy się po prostu nudzą. Piszcie propozycje o czym miałbym pisać.

To tyle z ogłoszeń. Dzisiaj chciałbym wyróżnić użytkownika Eniek702 który podjął się trudnego zadanie przetłumaczenia rozdziału 23.  Życzymy powodzenia w tłumaczeniu. Od jutra bierzemy się za grę o której będzie live napiszę już jutro. 

I jeszcze słówko na dziś: 

Kotlet
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#3
Słówko na dziś godzinę przed końcem dnia? Można i tak...
Przy okazji to słówko kojarzy mi się z pewną już nieistniejącą stroną kucową, która została mi głęboko w pamięci... Dzięki za przywołanie kilku wspomnień z dawnych czasów.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#4
Nie ma za co Waii
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#5
Kotlet?
Aha
A w jakim uniwersum odbywa się wasze rpg?
Odpowiedz
#6
W trzech uniwersach.
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#7
Sprecyzuj bo nie wiem jak może to wyglądać.
Odpowiedz
#8
Świat ludzi, equestria i świat kucykowych fanficków...
Odpowiedz
#9
Czym jest fanficek?
Wiem, nieprofesjonalne pytanie.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#10
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fan_fiction
Za długo by wyjaśniać ale fanficek to skrót od fan fiction.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości