Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik tłumaczenia Kinra
#21
On też jest słodki, na swój sposób. Na kiedy przewidujesz przetłumaczenie 15 rozdziału Waii?
Odpowiedz
#22
Nie chcę sobie stawiać dedlajnów, ale patrząc na to, że w maju będzie jakiś taki okres wolności od pracy/szkoly (no nie maskujmy się, jesteśmy cholernymi dziećmi), tak, że najwięcej luzu będzie miał Assist, a potem skończą się matury i uwolnią Bodzika, dałbym przewidywany okres na rozpiętości od trzech do pięciu tygodni (jeśli pójdzie jak planuję)
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#23
Tak po prawdzie bardzo, bardzo chciałbym aby wydarzył się jakiś przełom i tempo tłumaczenia wzrosło :v.
Odpowiedz
#24
Nie tylko ty

Nie tylko ty...
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#25
Może pewnego dnia dorównacie Rosjanom, albo nawet Hiszpanom? O Luno, wciąż mam przed oczami okładkę piątego tomu Project Horizons, którą niestety zobaczyłem w jakiejś kompilacji na YT.
Odpowiedz
#26
/MniejNormalnePomysły ON
Jak zrobicie #15, to nim go wydacie zróbcie znowu jakiś 7Days Translate Event, żeby w tydzień mieć #16. Potem dacie #15, a #16 wydacie, jak będziecie mieli 50% #17
/MniejNormalnePomysły OFF
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#27
~Miesiąc Maj miesiącem Blackjack, 5 rozdziałów w miesiąc "Bo niby nie damy rady?".
Odpowiedz
#28
Dziś nie ma wpisu.
Ledwo żyję po dzisiejszym dniu
Wkrótce szykujcie się na boom tłumaczeniowy
Wkrótce...
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#29
Co się stało że ledwo żyjesz po dzisiejszym dniu?
Odpowiedz
#30
A stało się i już.

30.04.2015
Tłumaczenie ruszyło ponownie. Assist pomógł mi z ciężkim głazem, za co mu dziękuję (nie oznacza to, że nie potrzebuję pomocy innych tłumaczy)
Skręcona kostka, yay.
Dzisiaj miałem sen. Sen, w którym każdy fan kucyków czytał polskie tłumaczenie PH w wersji papierowej. Sen, w którym syn i ojciec jednoczyli się przy książce o dzielnej bohaterce Ochrony.
Szkoda, że to tylko sen.

A teraz kfiatek:

" - Musiałeś złapać konfę jak poszedłem z psem i się kąpałem?
- Wait... Kąpałeś się z psem?
- A nawet jeśli to co, zazdrościsz?
- ;_; Przejrzał mnie"
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości