Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~Potrzebujesz rady?
#1
Czasami zdarza się że nie jesteśmy sobie w stanie poradzić z problemem, nie widzimy rozwiązania choćbyśmy go szukali bardzo długo. Wtedy przydała by nam się pomoc innego człowieka. Chciałbym aby ten temat stał się miejscem w którym każdy mógłby się zgłosić ze swoim problemem, a następnie by użytkownicy zaproponowali jakieś rozwiązanie. Proszę o traktowanie na poważnie ewentualnych problemów, wzięcie pod uwagę tego że skoro dla was coś zdaje się być głupie, dla kogoś innego może być powodem przez który świat się wali. Moim zdaniem to miejsce nie jest najgorsze na tego typu próby pomocy, w końcu przyjaźń to magia, prawda? Zachęcam gorąco wszystkich by szukali w tym miejscu różnego rodzaju porad, bo z pewnością znajdzie się tu ktoś kto chętnie wam pomoże Smile.
Odpowiedz
#2
Mam kiepską pracę za 1100 na rękę pracuje po 10-12 godzin wyrabiając 50-60 godzin tygodniowo. Moja wybranka mnie zostawiła tak samo przyjaciółka, nie mam rodziny z poprzedniej pracy odszedłem bo za duży stres i miałem kontakt z bronią. Obecnie ciężko jest mi związać koniec z końcem, mam bardzo długo depresje od kilku miesięcy nie byłem z kobietą sam na sam. Nienawidzę ludzi i nieraz mam chęć wszystkich wybić za ich głupotę i chamskie zachowanie w stosunku do innych ciężko pracujących ludzi.
Wybacz ale wydaje mi się że nie jesteś w stanie mi pomóc. Zastanawiam się nad wyjazdem za granicę i wizytą u psychiatry. Choć masz dobry pomysł to nadal nie jest forum gdzie osoby są wykwalifikowane do pomocy.
Odpowiedz
#3
Tu nie chodzi o profesjonalną pomoc, a jedynie korzystanie z doświadczenia innych ludzi, to bywa całkiem pomocne, nie sądzisz? Nie sądzę bym był w stanie komukolwiek w pełni pomóc, ale możliwe jest że ja lub ktoś inny powie coś co choć trochę pomoże.
W kwestii Twoich problemów, powiedz mi proszę jakie masz doświadczenie zawodowe/kwalifikacje? Wyjazd za granicę nie jest złym pomysłem jeśli nic Cię nie trzyma w Polsce, jednak najpierw radził bym sprawdzić propozycje pracy w innych miastach. Dlaczego kontakt z bronią był jednym z powodów dla których odszedłeś z pracy? Proszę, rozwiń kwestię nienawiści wobec ludzi, najdokładniej jak tylko potrafisz. Jeśli chodzi o depresje kilka miesięcy to całkiem normalny czas trwania, jednak jest to choroba wymagająca profesjonalnej pomocy farmakologicznej, więc faktycznie wizyta u psychiatry jest dobrym pomysłem, polecam również znalezienie czasu na wizytę u psychologa.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy "kontakt z bronią" jest jakimś problemem.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#5
Skoro to był jeden z powodów dla których odszedł z pracy to dla niego raczej jest to problemem.
Odpowiedz
#6
Zobaczymy czy ktoś będzie się skarżył o dostęp do broni gdy Putin zrealizuje skryte ambicje.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości