Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: The Rejected Ones
#16
(21-06-2015, 12:59)Stable-Tec Assistant napisał(a): Jejku jej, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że taka prędkość wydawania kolejnych rozdziałów nie przekłada się negatywnie na jakość O.o Dla mnie z początku ten Fic zdawał się być dość prosty, dość brutalnie oceniłem go na 6/10. Potem jednak zrozumiałem, że siłą tego utworu jest właśnie ta prostota. W przeciwieństwie do innych produkcji, każde wydarzenie nie jest niesamowitym doświadczeniem i przygodą, autor pozwolił sobie powoli rozwijać swoją historię, nie robiąc z bohaterów ultra-herosów, tylko prawdziwych świeżaków na pustkowiu, którzy ostrożnie i powoli uczą się w nim żyć. W skrócie- 7+/10. Ale za prędkość wydawania należy się plusik, dlatego moja ostateczna ocena wynosi całe 8/10. Polecam

Bardzo dziękuję Happy
Tempo wynikło z faktu, że jak publikowałem tu fika, dużo z rozdziałów 3, 4 i 5 było już zrobione, tylko musiałem jeszcze skorektować i trochę poprawić.
Co do prostoty, cóż, mój poprzedni duży projekt, mianowicie Takifugu, był często krytykowany ze względu na zbyt dużą "epickość" a przy tym ogromną ilość bohaterów, która przekładała się na nijakość ich wykonania. W Falloucie postanowiłem nie popełniać tych błędów znowu Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Fallout Equestria: The Rejected Ones - przez Dorek - 12-05-2015, 14:23
RE: Fallout Equestria: The Rejected Ones - przez Dorek - 27-06-2015, 10:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości