Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout 4 - jaki będzie?
#21
[Obrazek: tumblr_npdxruPa3I1qeg0gwo1_500.png]
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#22
BTW, kogo zdziwiło to, że bohater...



MÓWI?! JAK TO?!
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#23
Waat? Ja jeszcze nic nie oglądałem, bo internety, więc wiem tyle, ile tu powiecie. Ale jak będzie miał głos...
To znaczy, że będę mógł zrobić moda, gdzie zdubbinguję sobie postać i moja postać będzie mogła mówić moim głosem Happy

EDIT: Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że zawsze gram żeńskimi postaciami. I cały plan wlazł na minę...
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#24
"Efekt Krzyku o Wilka"

Cry Wolf Effect. Dotyczy ludowej bajki o chłopcu który krzyczał "wilk" tak często że kiedy w końcu pojawił się prawdziwy wilk, nikt w niego nie uwierzył i chłopiec padł jego ofiarą.

W Falloutach często wspominano o tym syndromie i dotyczyło to tego że dryle antyatomowe były przeprowadzane tak często i na tak długiej przestrzeni czasu, że mieszkańcy USA gdy usłyszeli wezwanie do krypt i schronów nie wzięli go na poważnie i stąd było aż tyle ofiar i były też krypty które nie były dostatecznie zapełnione.

W trailerze obrazuje to scena ludzi na szczycie windy do 111stki których "dopada" podmuch z atomówki.
Odpowiedz
#25
To była winda do 111-stki?
Nie zauważyłem.
BTW, fajny był ten bilboard z FalloutBoy'em.
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#26
Nie Fallout tylko Vaultboy'em
Odpowiedz
#27
A, racja :v
Czasem mylę te określenia xD
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#28



Offtop o nie wyświetlających się filmikach przeniesiony tu > http://fallout-equestria.pl/showthread.php?tid=222
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#29
Przecena na Fallouty się kończy, a ja nie miałem hajsu Unhappy
Swoją drogą, dość drogi ten preorder F4. 60€ to, trzeba przyznać, niemało.
Ktoś już kupił/jest zainteresowany?
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#30
Poczekaj na preorder w Polsce, będzie za góra 150 zwykły i kolekcjonerka znacznie drożej. W ramach ciekawostki powiem, że fallout nie wyjdzie na PS 3 i X360, zatem może można liczyć na poprawę grafiki w stosunku do trailera.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości