Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#11
Całkiem fajnie to wygląda. Jestem za.
#12
No ciekawe. Chętnie się do tego przyłączę.
#13
Ja też był bym chętny Wink
#14
Jak już mamy kilku chętnych to przydało by się, jak już Asdam wspomniał, ustalić na jakich warunkach będziemy grać. Czy będą karty postaci, umiejętności, rasy, perki i takie tam pierdoły. Ogólnie całą mechanikę gry.
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
#15
Z tego co Asdam pisał to będziemy grać bezkościowo, czyli bez numerycznych statsów itp., sądzę jednak, że każdy powinien napisać jakieś szczególowe backstory i ogólny opis postaci, w którym wymienione były by też jego/jej silne i słabe strony w tym specjalny talent.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#16
Zgadzam się z przedmówcą. Trza nam stworzyć nowy dział! Dział z RPG!!!

Ta spokojna gitara i elementy Grimrocka nie pasują do siebie zbytnio.
#17
Na to jeszcze przyjdzie czas. Dopiero co udało nam się wyjść na kompromis, a wątpię aby udało się z sesjami na aktualny moment. Jest duże prawdopodobieństwo, iż sesja jak i nabory wystartują dopiero PO świętach wielkanocnych. Wybaczcie, lecz to nie taka łatwa sprawa pomyśleć nad wszystkim.
[Obrazek: QJUCOAG.jpg]
#18
Nikt was przecież nie pogania, zrobienie sesji to nie fraszka w końcu, poczekamy Wink
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#19
Zaiste. Lepiej, żeby wszystko było dopracowane i przygotowane, ale żeby zacząć później, niż żeby zaczęło się wcześniej, ale z niejasnościami.

Jakby co to mogę pomóc zebrać wszystkie karty postaci do jednego dokumentu, gdzie każdy mógłby sobie je oglądać.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
#20
Kigofhills napisał(a):Jakby co to mogę pomóc zebrać wszystkie karty postaci do jednego dokumentu, gdzie każdy mógłby sobie je oglądać.
to chyba nie będzie nam zbytnio potrzebne wygodniejsze było by stworzenie folderu o nazwie dajmy na to KP i tam każdy miałby swój temat mówiący o swojej postaci. Jakiś guru albo na przykład większość głosowała by za przejściem takiej karty postaci dalej (na wypadek gdyby ktoś chciał grać żelaznym strażnikiem potrafiącym się skradać i składać origami^^)
Co do wytycznych względem postaci to dobrze było by ustalić jak najszybciej. Bo właśnie na podstawie tych wytycznych będą bazować KP czy może raczej KartaKucyka xD




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości