Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria RPG
#61
będę grać ale wszystko prześle jutro
[Obrazek: changeling_signature_chrysalis__new_styl...60z3a3.png]
#62
No to już się zobaczy czy będziesz. Tongue
#63
Po wstępnym przeczytaniu kart postaci jednak rezygnuje z gry. Skoro GM na sam początek zezwala na minigun to cały RPG nie ma sensu.
#64
Ej, ja już mówiłem wiele razy, że mogę zmienić miniguna na coś lżejszego. Poza tym, myślisz, że GM pozwoli na samowolkę pod tym względem? Będzie dokładnie kontrolował, co z nim się będzie działo i prawdopodobnie zostanie znerfiony na tyle, że bardziej będzie się opłacało mieć zwykły karabin...
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
#65
Powiem tyle. Amunicja w uniwersum fallouta, szczególnie do takich broni jest bardzo rzadka. Można znaleźć ją praktycznie tylko u handlarzy, a wątpię, aby postać Kinga miała nieskończony zapas amunicji. Więc nie kłóćcie się o to, gdyż nie ma to sensu. Duża broń = duża strata amunicji.
#66
I tak nie będę grał bo nie wrobię się po prostu z historią postaci.
#67
I tak oto, dobę po terminie, zamykamy składanie Kart Postaci.
Savader i Sherman mogą jeszcze dokończyć swoje KP i zamieścić dzisiaj.
Moją KP niedługo też zobaczycie, przynajmniej tą część, która będzie do wglądu wszystkich.
Tyle ode mnie.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#68
Nie będzie mnie od jutra przez przynajmniej trzy dni, dzisiaj także już nic nie napiszę. Mam nadzieję, że moja nieobecność nie utrudni sesjowania pozostałym.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#69
Rezygnuję z udziału w sesji, bo brak czasu i powody T_T Może kiedyś wrócę, ale na razie na mnie nie liczcie - MG jak chcą mogą zabić moją postać, ewentualnie jak toś chce to mogę ją przekazać innemu graczowi. Jakby coś to piszcie tu lub na PW.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#70
Cóż, szkoda. Będziemy za Tobą tęsknić ; )
Postaram się znaleźć kogoś, kto mógłby przejąć Twoją postać do czasu aż będziesz mógł wrócić.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości