Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PBF] Umiejętności
Każdy kucyk jest w czymś dobry, czyż nie?
Jedni walczą, drudzy uciekają, inni gotują, inni... uhm... robią coś...

A ty w czym jesteś dobry?

Krok 1.
Użyj piętnastu punktów umiejętności do ocenienia swoich zdolności

- Walka kopyto-kopyto (walczysz kopytami, mieczem, nożem, sztyletem, cokolwiek ma styczność z twoim ciałem i ciałem oponenta w tym samym czasie)
0/10
- Walka dystansowa (lubisz trzymać wroga na dystans, czy to z łuku, czy to z kuszy, czy nawet z armaty!, zawsze fajnie jest być bezpiecznym)
0/10
- Skradanie się (nie lubisz W OGÓLE walczyć? Nie lubisz, gdy ktoś cię widzi, jak skradasz się z nożem w kopycie?)
0/10
- Spostrzegawczość (nie lubisz, gdy ktoś się skrada?)
0/10
- Gotowanie (walka to nie twój świat. Ty preferujesz gotowanie, pieczenie, wędzenie, mmm, aż ślinka cieknie!)
0/6
- Znajdowanie pożywienia (nie wystarczy być spostrzegawczym, by znaleźć ukrytego grzybka. A jeśli to muchomor? Dobrze jest wiedzieć, co, gdzie i czy można wziąć do ust)
0/6
- Negocjacje (chwila! Przecież to jest mierna podróba! Jak zejdziesz do trzynastu monet to kupię...)
0/6

Krok 2.
Powiedz, w czym jesteś dobry? Może świetnie grasz na gitarze? A może jesteś nietytułowanym doktorem medycyny? Pochwal się!

(Serio, uczestnicy niech to zrobią)
Chcesz tłumaczyć? Rób to z głową.
~ Starszy Łucznik Rekrut Kinro
Odpowiedz
Krok 1.

- Walka kopyto-kopyto (walczysz kopytami, mieczem, nożem, sztyletem, cokolwiek ma styczność z twoim ciałem i ciałem oponenta w tym samym czasie)
1/10
- Walka dystansowa (lubisz trzymać wroga na dystans, czy to z łuku, czy to z kuszy, czy nawet z armaty!, zawsze fajnie jest być bezpiecznym)
0/10
- Skradanie się (nie lubisz W OGÓLE walczyć? Nie lubisz, gdy ktoś cię widzi, jak skradasz się z nożem w kopycie?)
0/10
6/10
- Gotowanie (walka to nie twój świat. Ty preferujesz gotowanie, pieczenie, wędzenie, mmm, aż ślinka cieknie!)
2/6
- Znajdowanie pożywienia (nie wystarczy być spostrzegawczym, by znaleźć ukrytego grzybka. A jeśli to muchomor? Dobrze jest wiedzieć, co, gdzie i czy można wziąć do ust)
0/6
- Negocjacje (chwila! Przecież to jest mierna podróba! Jak zejdziesz do trzynastu monet to kupię...)
6/6

Krok 2.

Przez większość mojego życia pracowałam na miejscowym straganie, więc potrafię... rozmawiać. Umm... i potrafię ładnie szyć... Sir Puszekwald (biały, pluszowy kotek) to moje dzieło.
Odpowiedz
walka wręcz: 1/10
dystans: 4/10
skradanie się: 4/10
spostrzegawczość: 2/10
gotowanie: 4/6
znajdowanie pożywienia: 0/6
negocjacje: 0/6

Potrafię opowiadać historie i całkiem nieźle posługuję się zarówno igłą jak i piórem
Chcesz tłumaczyć? Rób to z głową.
~ Starszy Łucznik Rekrut Kinro
Odpowiedz
6/10
1/10
5/10
3/10
0/6
0/6
0/6

Krok 2.[Jak serio Kinro, to serio Smile ]
Ja? Cóż by tu rzec? Od małej klaczki lubiłam podglądać i śledzić moich rodziców. Skradać się od tyłu i wskakiwać im na plecy z zaskoczenia. Albo z ukrycia obserwować i opowiadać, co robili za dnia w naszym rodzinnym mieście* Śm9ieje się cicho na te wspomnienia*Ale to Ojciec nauczył mnie posługiwania się bronią i wciągnął do Gwardii. A dobry żołnierz, zawszę się przyda.
Odpowiedz
Gravity Heat
Specjalistka od walki H&H 9/10
Zna podstawy skradania się i ukrywania swojej pozycji 1\10
Specjalistka od przetrwania i znajdowania jedzenia w głuszy 5/6
Zna wiele zaklęć opierających się na magii ognia i grawitacji między innymi potrafi tworzyć blisko siebie zawirowania zmieniające tor lotu standardowych pocisków małego kalibru.
Opanowała do perfekcji władanie telekinezą i tworzenie tarcz rozpraszających impet uderzeń pocisków dużego kalibru.
Odpowiedz
walka wręcz: 3/10
dystans: 7/10
skradanie się: 2/10
spostrzegawczość: 4/10
gotowanie: 0/6
znajdowanie pożywienia: 0/6
negocjacje: 0/6

Dzięki studiom nad ruchem i położeniem gwiazd lepiej radzi sobie z odnajdywaniem drogi oraz swej pozycji nocą.
Odpowiedz
Walka kopyto-kopyto 5/10
Walka dystansowa 0/10
Skradanie się 4/10
Spostrzegawczość 3/10
Gotowanie 2/6
Znajdowanie jedzenia3/6
Negocjacje 0/6

No cóż, może nie jest aż tak dobry w walce, ale potrafię zbudować wóz.
Odpowiedz
walka kopyto w kopyto - walczysz kopytami, mieczem, nożem, sztyletem, cokolwiek ma styczność z twoim ciałem i ciałem oponenta w tym samym czasie

dystans - lubisz trzymać wroga na dystans, czy to z łuku, czy to z kuszy, czy nawet z armaty!, zawsze fajnie jest być z daleka od jatki.

skradanie się - nie lubisz W OGÓLE walczyć? Nie lubisz, gdy ktoś cię widzi, jak skradasz się z nożem w kopycie a może chcesz przemknąć niezauważony obok śpiącej bestii?

spostrzegawczość - Czy potrafisz dostrzec drobne szczegóły? A może nie lubisz, gdy ktoś się do ciebie podkrada?

Przetrwanie - Znajdywanie pożywienia czy zbudowanie prowizorycznego schronienia nie stanowi dla ciebie problemu. Potrafisz również nieźle gotować a przede wszystkim twoje potrawy są jadalne.

negocjacje - chwila! Przecież to jest mierna podróba! Jak zejdziesz do trzynastu monet to kupię... Dlaczego mam się na to zgodzić? Jeśli dorzucisz coś jeszcze do tego może rozpatrzę propozycję.

NOWOŚĆ! (od patchu 1.2)
Profity: - Każdy ma jakieś specjalne zdolności prawda ?
Odpowiedz
Aurora:
Walka kopyto-kopyto - 1
Walka dystansowa - 0
Skradanie się - 0
Spostrzegawczość - 6
Przetrwanie - 2
Negocjacje - 6

Profity:
Cechy:

Spiral "Wondermark" Hooves:
Walka kopyto-kopyto - 3