Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quiz o falloutach i pochodnych
#71
zgadza się
Odpowiedz
#72
To może teraz New Vegas. Jackobstown ( nie wiem czy dobrze napisałem). Odbyłem tam z kimś bardzo miłą rozmowę, trochę wspominania. Pytanie jest takie; Czy wiesz o jaką postać mi chodzi?
Odpowiedz
#73
Prawdopodobnie chodzi ci o Marcusa, postać z Fallout 2, gdzie mógł być kompanem głównego bohatera. To chyba jedyna postać, z którą było "trochę wspominania".
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#74
Tak. zgadza się.
Odpowiedz
#75
Podajcie trzy różne sposoby, by pokonać Mistrza w Fallout 1. Detale mile widziane.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#76
Zabić go - łatwy sposób to Emp granaty lub walić na 35+ (albo 40+) hexów zasięgu, nie pamiętam dokładnie ile jego działka miały zasięgu ale jeśli tyle co gatling zwykły to 40+ (zawsze można go obładować dynamitem w okół)

Przekonać go - Powiedzieć o niepodłoności, nawet nie trzeba mieć holodysku przy sobie jak masz ponad bodajże 80 speecha jest opcja by spytać wtedy apropo kobiet super mutków

Wysadzić wszystko atomówką i mieć go gdzieś
Odpowiedz
#77
Dobrze, zadajesz. Choć to rozwiązanie z zasięgiem średnio się sprawdza, bo z tyłu zawsze atakuje cię gwardia mistrza, która pojawia się znikąd. Tongue
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#78
(21-08-2013, 07:22)Kingofhills napisał(a): Dobrze, zadajesz. Choć to rozwiązanie z zasięgiem średnio się sprawdza, bo z tyłu zawsze atakuje cię gwardia mistrza, która pojawia się znikąd. Tongue

Nie koniecznie, pojawia się tylko 1 (jak zabijesz to 2 itd skrypt był strasznie dziurawy do tego) i jak za sneakujesz się to już cię nie biję. Jakiś dziwny błąd z AI mają , bo jak dobiegną po prostu do Mistrza to już nie atakują w ogóle (albo stoją w miejscu i też nie atakują). A także nie pokazują się jeśli z nim nie gadałeś.

Pierwsze Imię i Nazwisko Mistrza?
Odpowiedz
#79
Richard Moreau, po wygnaniu z Kryptopolis zmienił nazwysko na Grey.

A podacie mi powód wygnania??
Odpowiedz
#80
Zarzucono mu morderstwo.

Kto wymordował mieszkańców Krypty 3 koło Nowego Vegas?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości