Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quiz o falloutach i pochodnych
#81
Był to gang bestii

Ode mnie coś prostszego. W ilu częściach Fo można spotkać i przygarnąć Ochłapa?
Odpowiedz
#82
Ochłapa? W sensie Dogmeat? W sumie to nie wiem czy jest on po za Fallout 1 i w 2 (cave of broken dreams)
Odpowiedz
#83
Zabrakło ci jeszcze czegoś.
Odpowiedz
#84
W teorii Dogmeat z fallouta 3 to potomek nie ten sam Dogmeat z Fallout 1 i 2 Grin
Odpowiedz
#85
Tak. To też się zgadza. Możesz zadawać.
Odpowiedz
#86
5 ciekawych easter egg/referenców z Broken Hills w Falloucie 2 (mogą też być jakieś ciekawostki ale dobre muszą być)
Odpowiedz
#87
Hmmm, jeden, jak wsadzimy karzełka do studni to sypie fajnymi tekstami, coś kiedyś z Krecikiem było nawet.
Dwa, w kopalni można znaleźć śpiącego pilota myśliwca.
Trzy, po pracowaniu nałogowo przy gnojówce zeskujemy perka "Wybitny szambonurek"
Cztery, w lokacji wyjściowej na północnym zachodzie są skrzynki, do których "nie można" się dobrać, cóż, wystarczy troche pokombinować przy płocie, przy czerwonym polu i można się do nich dostać.
Pięć, jeżeli przegramy siłowanie się na rękę z mutantem w barze i zostaniu jego zabawką można otrzymać fajną pamiątkę, co jest nawiązaniem do "Pulp Fiction".

Ujdzie w tłoku??
Odpowiedz
#88
Tak, btw skrzynki można bardzo łatwo dojść wystarczy obejść na około i nie kombinować z gridem Tongue Ogólnie niby to miały być skrzynki traderów ale cośtam mi się kojarzy,że wytłumaczone to było jako wojenny zrzut zaopatrzeniowy ale to pewnie mi się z czymś innym pomyliło.

Huh myślałem,że You see Ed, Ed is dead było od Pulp Fiction i szczerze to nie kojarzę o jakim nawiązaniu mówisz.

P.S. Ed bardzo dużo podróżuje jak na martwego gościa bo można go spotkać w wielu lokacjach od Fallout 1 poczynając Grin
Odpowiedz
#89
Mówie o tym, że Zed w "Pulp Fiction" w jednej ze scen mówi: "you will be my gimp for the night", to samo mówi Francis podczas tego siłowania się na rękę, a jak przegrasz to po "udanej" nocy dostajesz na pamiątkę boski knebelek Grin

Teraz ja się spytam, ilu żołnierzy jest w Sierra Army Depot, nie chodzi mi o mechy, ani o trupy przed wejściem.
Odpowiedz
#90
W Sierra są tylko roboty przecież. Nie licząc tego co się ożywia na chwile i dostaje się Red Ryder BB gun (który jest nawiązaniem do Wasteland 1)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości