Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaming
#21
Ja ostatnio postanowiłem nadrobić kilka gier i muszę powiedzieć że nowy BioShock jest genialną grą Smile
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#22
Grało się parę razy w Twierdzę. Do tego dochodzi The Orange Box, Fallout 1 i 2 of course, seria Cultures, Settlers, a nawet Simsy. Ma się to doświadczenie. Smile
Odpowiedz
#23
Niedawno zacząłem grać w Far Cry 3. Wcześniej różnie, ale głównie fps i rpg np: kingdoms of amalur, alien vs predator 3, skyrim, assassins creed (1), sniper ghost warrior, call of juarez więzy krwi. Ze starszych gier to: neverwinter nights, twierdza deluxe, heroes 3, prince of persia trylogia. Narazie to tyle, ale może coś sobie jeszcze przypomnę Smile

Sorry, że wrzuciło dwa razy, ale pisałem z telefonu i nie mogę usunąć :/

Spokojnie, ja usunąłem.
Trochę poprawności językowej by się w Twoim poście przydało. Wielkie litery są niezwykle przydatnymi i do tego ładnie wyglądającymi narzędziami. Poprawiłem ostatnie zdanie, bo wyglądało naprawdę paskudnie.
Asdam.
Odpowiedz
#24
Cóż, ja gram w Fallouta oczywiście, Half-Life 1-2, Left 4 Dead 2, Counter-Strike:Global Offensive, Trine 2 i jeszcze trochę tego tam mam.
Odpowiedz
#25
Gram w wiele gier takich jak BioShock , unreal tournament III , Drakensang , drakensang online , Neverwinther ,Neverwinther night 1 (diamentowa kolekcja) , Neverwinther 2 (kolekcja kolekcjonerska) oczywiście fallout , pray , hotline miami , Last Chaos , ale najwięcej gram w SFgame-oryginalna nazwa to SHAKES & FIDGET .
jak co to na s18
Odpowiedz
#26
Hotline Miami to coś podobnego do GTA 2? Ja w zasadzie nie gram ale w mej pamięci zawsze będzie: morrowind 3, gothic 1 rozszerzona o dodatek od poziomki, oraz druga część z Nocą Kruka. Fallout 1 i 2 i Tactic, Total anihilation (super strategia), Disciples 1 i 2. Jeszcze było kilka tytułów które nie wywołały u mnie większej rewelacji. Smile
Odpowiedz
#27
Ja generalnie gram tylko w gry z trybem SP (ewentualnie co-op z bratem). Nie gram w żadne mmo, bo uważam że to strata czasu (nikogo nie chcę obrazić). Dla mnie w grze najważniejsza jest fabuła i dobrze skomponowana muzyka. Grafikę stawiam na drugim miejscu. Generalnie to jestem fanem serii Fallout (szok, co nie?) i Halo. Ostatnie gry w jakie grałem to "Spec Ops The Line" i "Resident evil 6". Pierwszą polecam każdemu, bo całkowicie zmienia zdanie na temat wojny (moim zdaniem każdy fan serii CoD powinien w to zagrać, żeby zobaczyć że wojna to jednak nic fajnego). RE6 - cóż, ciekawe i fajnie mi się z bratem grało, choć nic nie przebije RE4 Tongue
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#28
Zapomniałbym o tytule takim jak Sillent Hill. Polecam pierwsza część i trzecią. Z czego jedynka jest dużo straszniesza od swej kontynuacji. Best game ever! Jak ja mogłem o nim zapomnieć...
Odpowiedz
#29
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#30
Ja ostatnio pogrywam w Blacklight Retribution. Free to Play FPS z niesamowitym rozwiązaniem Hyper Reality Visor pozwalajacym spojrzeć przez ściany w poszukiwaniu towarzyszy i przeciwników, chociaż kosztem zdolności obronnych. Niesamowicie dynamiczny, z niemal nie istniejącymi czasami ładowania.

poza tym to Pokemon Zeta, Fallout New Vegas i pare innych gierek.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości