Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#91
To że lubisz yiffing powinno być mało znaczące ale zawsze znajdzie się ktoś komu to nie pasuje.
Odpowiedz
#92
(17-01-2015, 14:29)duh7 napisał(a): To że lubisz yiffing powinno być mało znaczące ale zawsze znajdzie się ktoś komu to nie pasuje.

To mnie rozwaliło X3 Dołączyłem do furry jak miałem 12 lat i dopiero w wieku 17 dowiedziałem się o "mrocznej stronie fandomu" X3
W fandomie wiele złego się mówiło o fandomy brony więc stwierdziłem że na pewno gorszy od fandomu furry nie jest więc stwierdziłem że dołączę :G
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz
#93
Ja tam do futrzaków nic nie mam i uważam że są urocze co niektóre.
Hejters gona hejt.
a dywizom bronych jest "love and tolerate all shit that come from u"
Sam brony nie jestem żeby nie było ale lubię MLP ze względu na treść.
Odpowiedz
#94
(17-01-2015, 15:14)duh7 napisał(a): Ja tam do futrzaków nic nie mam i uważam że są urocze co niektóre.
Hejters gona hejt.
a dywizom bronych jest "love and tolerate all shit that come from u"
Sam brony nie jestem żeby nie było ale lubię MLP ze względu na treść.

Kiedyś fandom furry był inny . Chodziło w nim o coś innego niż ruchanie i fapanie do artów .
Chociaż jak brałem zamówienia na arty to nie powiem , pieniądze z tego były

Głównie w fandomach szukam ludzi do grania i gadania x3 Bo o związkach (Jako że jestem bi) nie ma mowy bo zapewnie fandom fandomowi równy w tym przypadku
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz
#95
Ej bo ja się nie przywitałem xd.

A więc...

Dzieeń Dooobryy
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#96
(13-04-2015, 09:21)DarthJan1 napisał(a): Dzieeń Dooobryy

Siemaneczko  Smile
Odpowiedz
#97
Nom cześć ale mógłbyś powiedzieć coś więcej o sobie.
Odpowiedz
#98
Cześć. Mam na imię Basia, 23 lata. Moje zamiłowania po godzinach to sport, motoryzacja i muzyka. Pozdrawiam
Odpowiedz
#99
... czemu dopiero teraz to znalazłem ... ? Ech muszę uważniej przeglądać tematy ... a wiec Teraz oficjalnie witam wszystkich obecnych

Jestem Piotr ( wolę nik Green Tongue ) Imię Green pochodzi od wymyślonej prze ze mnie postaci ( Ludzkiej ) ale ma swój pegazi odpowiednik Grin
p.s Przyjaciele Greena opisani w mojej Karcie Postaci również mają swe ludzie odpowiedniki ( Z małą różnicą w imionach )
Poza tym mam 18 lat i uczęszczam do Liceum. - Jestem ścisłowcem więc jak można się domyślić lubię Fallouta i nie znam Angielskiego za dobrze Grin

A tak poza tym jestem pasjonatem książek fantastycznych i gier z ciekawą fabułą Tongue
Moim ulubionym kucykiem z Fallouta jest BlackJack
A z serialu Luna Smile
To tyle cześć wszystkim.

- musiałeś się rozpisywać z tym co ? Nie mogłeś tylko się przedstawić i zakończyć jak normalny człowiek ?
- Wiesz dobrze, że nie jestem normalny Grin
- Ech ... czy chociaż raz nie możesz zrobić tego co mówię ... Chwila czy ty właśnie opisujesz naszą rozmowę ? !
- eee ... szlak
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Hej jestem Krzyś! Mam 18 lat i chodzę do liceum.

Możecie mnie nazywać Krzyś, Kris lub (od mojego niku) the One... green zawsze się tak rozpisujesz?? To lekka przesada.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości