Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#41
Cześć Dominik Tongue
Bywasz na warszawskich meetach? Bo jak tak to jest duża szansa że się już kiedyś spotkaliśmy Grin
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#42
Tak bywam na meetach w warszawie ostatni był dość spoko Grin
"Nigdy się nie poddam... Wytrwam i będę się rozwijał w obliczu przeciwności.Ojczyzna wymaga, bym był fizycznie i psychicznie mocniejszy od swoich wrogów.Gdy upadnę zawszę powstanę.Moich towarzyszy będę ochraniał tak długo jak sługo starczy mi sił... Nigdy nie poddam się w walce"

Jeden z Akapitów filozofii U.S Navy SEALs
Odpowiedz
#43
Hej. Jestem Laura i mam 14 lat. Poniczami interesuje się od... zawsze Smile Na Fallout Equestria natrafiłam przez przypadek, ale to chyba nie ma większego znaczenia, bo i tak go uwielbiam. :-b
Odpowiedz
#44
Cześć, ja jestem Magda c; Mówią na mnie Tweety lub Miles ^.^. A lat mam dopiero 14 xD Tak wiem, dzieciak ze mnie ;-;
Hey there little girl
Come inside I've got some sweet things
Put your hair in curls
Paint you up just like a drag queen

Odpowiedz
#45
Cześć. Jestem Horus.
Tak na prawdę to nazywam się Karol ale średnio lubię swoje imię (Babcia nalegała żeby jej pierwszy wnuk nazywał się tak jak Papież Polak) Mam 20... No właściwie to za dwa dni 21 lat kucyki oglądam gdzieś tak od dwóch lat. Fallout znalazłem kilka dni temu na forum MLPPolska(tam mam nick Nightbringer). Lubię też Warhammer 40000 i agresywnie głośną muzykę. Co by tu jeszcze...
Jestem z lublina.
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
#46
Witajcie. Jestem Infenrum, Arcydemon. Miło mi was wszystkich poznać. Mam nadzieje że niektórzy mnie kojażą. (W tym dobrym sensie oczywiście) Mam nadzieje się tu świetnie i bezspoilerowo bawić. Nie przeczytałem całego FoE. Zacząłem czytać pare miesięcy temu, miałem paro miesięczną przewrę i wróciłem do ostrego czytania. A właśnie! Ważna rzecz. Moja ortogriafia może.... Pozostawiać wiele ro życzenia. Nie mam dyslekcji czy czegoś w tym stylu, mieszkam od paru lat w Holandii i nie mam za wiele styczności w językiem polskim. Dlatego mogę robić czasem dużo błędów. Jeśli ktoś mi je będzie wytykał będe bardzo wdzięczny. Zawsze się czegoś naucze. Staram się zrobić tym postem jak najlepsze wrażenie i co ważniejsze pokazać jakim jestem optymistą. Bo jestem dużym optymistą. Co by tu jeszcze o sobie powiedzieć...? Hmmm... Imienia, nazwiska i wieku nie zdradzę. Będe korzystał z jakże wygodnej anonimowości którą daje internet. Mam nadzieje również że po moich wypowiedziach wyrobię sobię tu dobrą opinie. A zależy mi na tym. Spójrzcie tylko na to forum! WoW! Strasznie mi się podoba kolorystyka. Bardzo przyjamne dla mojego arcydemonicznego oka. Więc... Jeszcze raz was arcydemonicznie witam, mam nadzieje że mój czas spędzony tutaj będzie czasem spędzonym dobrze.
Odpowiedz
#47
A witamy, witamy. Miło, że ktoś stara się zrobić dobre wrażenie ; )
Mamy nadzieję, że szybko się zadomowisz.

Co do czytania FoE - mogę tylko zalecić dalsze czytanie, warto. A potem czekają jeszcze inne fanfiki z uniwersum, w których to przypadku IMO jeszcze bardziej warto ;P
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#48
Witajcie. Jestem Derp. Cóż. Swoją przygodę zarówno z Falloutem jak i Equestriańskim odpowiednikiem zacząłem dość nie dawno(jakiś tydzień temu?). Jestem zapalonym graczem oraz od czasu do czasu pisze opowiadania. mam nadzieje że nie powariujecie tu przy mnie i moim chorym umysle Wink
Odpowiedz
#49
Dzień dobry, kucyki! Jeżeli ktoś jeszcze nie spostrzegł, nazywam się Celofyz. Jak tu trafiłem? Otóż dawno, dawno temu znalazłem tłumaczenie tego niesamowitego fica, jakim jest Fallout: Equestria. A wówczas przetłumaczonych było jedynie sześć rozdziałów, które przemieliłem za jednym zamachem. Teraz, po latach postanowiłem, że poszukam znowu tego fica, będą pewnym, że przetłumaczono już więcej. I tak oto znalazłem wasze forum Smile
No to tak może powiem coś wo sobie. Słucham głównie metalu (choć czasem najdzie mnie na klasykę, a jeszcze rzadziej, ale jednak, na hip-hop). Do moich ulubionych zespołów należą Sabaton, Hunter, Nightwish, oraz System of a Down.
Mógłbym jeszcze o sobie pisać dużo, dużo... alem jest leń. Jak coś chcecie wiedzieć - pytajcie Wink
Odpowiedz
#50
Which pony is the best pony? :p (mówiłeś, że możemy pytać o co chcemy to teraz masz za swoje)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości