Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#81
Tak szybko się mnie nie pozbędziecie Wink
Odpowiedz
#82
To ty chyba jeszcze nas nie znasz. Daje ci dwa tygodnie i będziesz błagał by cię ktoś cię odciął od internetu byś nie mógł tu więcej wejść :I
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#83
Jestem nowym użytkownikiem, więc kwestia że was nie znam jest prawdą, ale spróbuje wytrzymać dłużej, może ze trzy tygodnie Tongue
Odpowiedz
#84
Dwa, nie więcej. Postaram się ci za bardzo umysłu nie zniszczyć. Może po kilku latach leczenia będziesz mógł znowu funkcjonować jak człowiek.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#85
Spoko Evil Grin
No to zdrówko Whiskey
Odpowiedz
#86
Witam Wszystkich :G
Jestem Wolf tzn tak mnie nazywali za granicą przez przeszło 9 lat jak byłem w fandomie furry ale stwierdziłem że to nie dla mnie . Skoro wszyscy tak bardzo krytykują fandom Brony to stwierdziłem że musi być fajny :G
Pomijając główne forum na które nie można się zarejestrować :G
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz
#87
Witamy!
Z fandomu furry znam parę osób i jedyne, co mogę stwierdzić, to to, że bywa naprawdę różnie. Bronies zdecydowanie się od nich różnią. Ale różnice te polecam odkryć samemu Wink
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#88
(16-01-2015, 23:46)Kingofhills napisał(a): Witamy!
Z fandomu furry znam parę osób i jedyne, co mogę stwierdzić, to to, że bywa naprawdę różnie. Bronies zdecydowanie się od nich różnią. Ale różnice te polecam odkryć samemu Wink

Nie mogłem się zarejestrować na "głównej" (chyba) stronie Polskiego fandomu brony i za czacie na jakieś grze brony się spytałem X3 Zostałem zbluzgany za posiadanie nicku Wolf i zjechany równo X3 Jak narazie widzę tutaj spore podobieństwo

Widocznie znasz kogoś małoznaczącego bo po w Fandomie furry na początku już każdy wie o co innym futrom chodzi i co robią
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz
#89
Chodziło mi raczej o różnice w charakterach i zachowaniach. Ale tak jest wszędzie. Poza tym chyba każdy wie, o co chodzi futrzakom i co robią. Grin

W każdym razie witamy. Mam nadzieję że się nie zawiedziesz.
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#90
(17-01-2015, 12:35)Kingofhills napisał(a): Chodziło mi raczej o różnice w charakterach i zachowaniach. Ale tak jest wszędzie. Poza tym chyba każdy wie, o co chodzi futrzakom i co robią. Grin

W każdym razie witamy. Mam nadzieję że się nie zawiedziesz.

Ja też X3 Chociaż muszę przyznać że narazie większość jakoś nie przepada ze mną już tylko ze względu na mój nick i że jestem ex furry
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości