Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się :)
#21
Towarzyszu... znajdziecie na tym forum ludzi, którzy również popierają Sowiecki Sajoz. Witajcie wśród swoich towarzyszu Dawidzie.
Odpowiedz
#22
Komunizm nie jest poglądem totalitarnym. Stalinizm jest totalitarny, a ja uważam Józefa Stalina za potwora Smile. I wybacz za offtop.

A i witajcie towarzyszu Wizio Grin!
Odpowiedz
#23
W Art. 256. §2 wymieniony jest z nazwy ustrój komunistyczny. Według polskiego prawa jest to ustrój totalitarny.
Nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji. Offtopujecie. Chcecie dyskusji politycznej: załóżcie sobie temat.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#24
Ludzie... Polityka nawet tutaj trafiła?
W każdym razie... Actually, If you don't mind, It's just The Doctor.
A tak na serio. Nazywam się Michał aka Zodiak. Sądzę, że postarzeje się, więc tutaj wieku nie umieszczę.
Aha! Zakochałem się w tym opowiadaniu!
Odpowiedz
#25
Tutaj Bartłomiej, lat 21, pseudonim Crimson Fox (ulega ciągłym modyfikacjom).
Fan MLP, Fallouta. Jako hobby tworzę muzykę, gram na gitarze, pisuję wiersze i opowiadania.
Pozdrowienia...
Odpowiedz
#26
Witamy i zapraszamy do udzielania się na forum Happy
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#27
Hej jestem Matthew mam 14 lat i jestem największym fanem PinkiePie
Odpowiedz
#28
Witajcie Koledzy i Koleżanki. Ignis z tej strony.
Niezbyt wiem co o sobie powiedzieć, więc nie powiem nic Smile
Odpowiedz
#29
Witamy Smile
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#30
Siema jestem (narazie to moja tajemnica Smile ) mam 15 lat mój nick RICÖ wzioł się znikąd. W relaru nikt niewie że jestem Bronies. Forever Alone ;_; Lubie grać w Fallout, Crysis, GTA, KSP, Need For Speed i inne. Czy jestem no-live? Może ta. I tą wiadomość wysyłam z mojej Xperi. Evil Grin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości