Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój postapokaliptyczny początek
#1
Jaki film, gra,... spowodowała, że zaczołeś/aś interesować się postapokaliptycznym uniwersum ?

W moim przypadku była to mało znana, rosyjska gra ExMachina znana w polsce jako Hard Truck Apocalypse
[Obrazek: tumblr_lo1j33xcxo1qafrh6.gif]

|========\||_____
|___ A Truck ""||**|__\____.
|__full of PONY|||_|___||__|]
..\|(O)(O)****|(O)(O)*|(O)|/
Odpowiedz
#2
Gra Fallout 2 z CDAction, jeszcze w gimnazjum.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#3
Pallid witam w klubie - ja zacząłem od Fallouta i nakręciłem się na Mad Maxa. Co poskutkowało zagraniem w HTA
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#4
Złapała mnie wielka chęć zagrania w Fallouta 3 ale zacząłem od FNV (chyba 3 razy przeszedłem z czego raz z wszystkimi dodatkami poza dead money) a potem pograłem trochę w F3 ale tak źle spolszczone że odechciało mi się Unhappy

Ale i tak lubię klimat post-apo
Odpowiedz
#5
Ja kilka lat temu dostałem na święta książkę Metro 2033. Książkę przeczytałem, zakochałem się w uniwersum Metro i w post-apokaliptycznych klimatach. Następnie zagrałem w Fallout New Vegas, Stalker i Metro 2033. Zakochałem się w tych klimatach ponieważ wiąże się to z odkrywaniem zupełnie na nowo świata, który tak dobrze znaliśmy i częściowo go sami stworzyliśmy.
PS. My się już chyba kiedyś spotkaliśmy Orbit Wink
Odpowiedz
#6
Sory, nie od tego temat ale skoro to offtopic to...

DZIESIĄTY!!!! Grin
Odpowiedz
#7
(20-04-2013, 20:37)Orbit napisał(a): Sory, nie od tego temat ale skoro to offtopic to...

DZIESIĄTY!!!! Grin
Ta, dobrze spotkać kogoś znajomego, ale lepiej już skończmy tą krótką pogawędkę, bo jeszcze nas zbanują czy co Happy
Odpowiedz
#8
Pewnego dnia, postanowiłem przeczytać fanfika, następnego po Rainbow Factory. Trafiłem na Fallout: Equestria.
Odpowiedz
#9
W moim przypadku to by było dość skomplikowane. Ale spróbuje. Zaczęło się w gimnazjum: poznanie nowych pokoleń i ludzi będących przyszłym upodleniem ludzkości, oraz filmów typu Mad Max i wodny świat, dodatkowo też gry Half Life
( moja ulubiona) i Hard Truck Apokalipsa ( Jakieś rozszerzenie). Lecz dopiero liceum, nowy komp itp. pozwoliły mi odkryć świat STALKER'a i Metro 2033. Może to być trochę dziwne, ale przez długi czas żałowałem że nie żyje właśnie w takiej rzeczywistości.
Odpowiedz
#10
(23-04-2013, 20:38)johnerwis napisał(a): Może to być trochę dziwne, ale przez długi czas żałowałem że nie żyje właśnie w takiej rzeczywistości.
Znam to uczucie Grin
[Obrazek: tumblr_lo1j33xcxo1qafrh6.gif]

|========\||_____
|___ A Truck ""||**|__\____.
|__full of PONY|||_|___||__|]
..\|(O)(O)****|(O)(O)*|(O)|/
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości